środa, 18 sierpnia 2021

400 zł do Biedronki od BNP Paribas

 

Ostatnio wybieram najlepsze akcje promocyjne BNP Paribas (w ten sposób nikt nie skorzysta na blogu z gorszych warunków). I właśnie taka promocja ruszyła. Nagrodą jest tutaj aż 400 zł w e-kodach do Biedronki. Jeżeli ktoś tam robi zakupy to jest to dobry substytut gotówki.

Okres promocji

Akcja trwa od 16/08/21 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 6/09/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Sfinalizowanie umowy (poprzez kuriera lub zdalnej wideoweryfikacji) oraz aktywacja i nadanie PIN-u do karty debetowej musi nastąpić do 20/09/21.


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł w formie e-kodu do Biedronki należy podpisać umowę o konto oraz wykonać minimum 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile) we wrześniu 2021 r. Przelew może być na dowolną kwotę na swoje konto w innym banku lub też opłata któregoś z naszych rachunków.

Druga nagroda (150 zł w formie e-kodu do Biedronki) wymaga spełnienia powyższych warunków oraz dodatkowo w październiku 2021 r.:
 
  • zapewnienia wpływu/ów na minimum łączną kwotę 1.000 zł (warunek ten spełnia przelew/y z własnego konta w innym banku);
  • wykonania minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą (mogą to być transakcje na drobne kwoty np. w pobliskiej piekarni).
 

Aby zgarnąć  trzecią nagrodę (200 zł w formie e-kodu do Biedronki) należy spełnić warunki uzyskania pierwszej i drugiej nagrody oraz dodatkowo w listopadzie 2021 r.:

 

  • wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 300 zł (płatności kartą w punkcie stacjonarnym bądź w internecie);
  • zapewnić wpływ/y na minimum łączną kwotę 1.000 zł (warunek ten spełnia przelew/y z własnego konta w innym banku).
 
Wiadomość o przyznaniu nagród trafi do nas do 26/10/21; 25/11/21 i 23/12/21. E-kody do Biedronki zostaną przekazane w formie wiadomości SMS na numer telefonu uczestnika do końca danego miesiąca.
 

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 5 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie trzy transakcję bezgotówkowe, by nie było naliczonych żadnych opłat (osoby do 26 roku ten warunek nie obowiązuje, więc nie zapłacą nic niezależnie od aktywności). Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

 

Fajna i nieskomplikowana promocja. Biorąc w ten udział można trochę sobie ulżyć w końcówce roku. Wszakże część zakupów będzie ufundowana przez BNP Paribas. A oszczędzone w ten sposób pieniądze pozostaną do naszej dyspozycji. Kto jeszcze chciałby więcej może skorzystać z promocji karty kredytowej BNP Paribas i tym samym zwiększyć swoją premię o dodatkowe 500 zł. W tym celu odsyłam do poprzedniego wpisu.
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz