piątek, 27 sierpnia 2021

Bilet do kina za doładowanie telefonu w Orange

 

Dawno nie było promocji związanej z biletami do kina w zamian za doładowanie telefonu na kartę.  Zapewne było to związane z zamknięciem kin z powodu lockdownu. Ale na szczęście mamy ten czas za sobą (pozostaje tylko pytanie czy już na zawsze?). I znowu można skorzystać z promocji, a na koniec otrzymać darmową wejściówkę do Cinema City.


Aby wziąć udział w akcji należy doładować numer prepaid w Orange za minimum 100 zł przez aplikację mobilną IKO. Po wykonaniu powyższych czynności do 11 września 2021 r., pozostanie oczekiwanie na nagrodę w postaci vouchera uprawiającego do wymiany na bilet kina Cinema City na dowolny seans 2D. Warte podkreślenia jest to, iż trzeba znaleźć się w gronie 2.100 najszybszych osób, bo taką pulę nagród przewidział bank. Vouchery będą wysyłane w postaci wiadomości SMS do 30 września 2021 r. na numer, który został doładowany i będą ważne do 31/03/22.

Kto potrzebuje doładować telefon, a przy okazji trochę stęsknił się za kinem może to zrobić poprzez aplikację IKO i tym samym "upiec dwie pieczenie na jednym ogniu".

Strona promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz