poniedziałek, 16 sierpnia 2021

Bon 100 zł do Biedronki za kartę kredytową w mBank

Bon do Biedronki za kartę kredytową

mBank ruszył z promocją swojej karty kredytowej. Za jej wyrobienie i wykonanie 10 transakcji można otrzymać bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Biedronka.


Okres promocji

Promocja pt. "Karta kredytowa z prezentem" trwa od 1/07/21 do wyczerpania puli 800 nagród., lecz nie dłużej niż do 29/09/201

Adresaci promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która nie posiada karty kredytowej w mBanku.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy wysłać wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard w okresie promocji. We wniosku (za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, aplikacji mobilnej bądź strony www) o jej wydanie należy zaakceptować regulamin opisywanej promocji. 800 pierwszych osób otrzyma bon ważny do 31/10/21, zaś kolejny uczestnicy promocji otrzymają bony ważne bezterminowo. Po pozytywnej decyzji banku w kwestii wydania karty należy spełnić drugi warunek promocji. Jest nim wykonanie 10 transakcji bezgotówkowych nowo wydanym plastikiem. Mamy na to czas do końca pierwszego pełnego miesiąca po wydaniu karty. Sama nagroda trafi do nas w postaci elektronicznej wciągu następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Warunki bezpłatności karty

W ramach tej promocji wydanie karty jest bezpłatne (standardowo to koszt 30 zł). Natomiast występuje opłata roczna w wysokości 70 zł. Aby jej uniknąć w ciągu roku należy wydać 12.000 zł bądź wykonać 240 transakcji. Aczkolwiek przy wcześniejszej rezygnacji nie jest ona pobierana.

Podsumowanie


Fajna akcja dla obecnych klientów banku. Za klika drobnych transakcji można otrzymać aż 100 zł. Po odebraniu nagrody można ten produkt dalej używać bądź z niego zrezygnować.

Osobiście brałem już udział w kilku takich promocjach i polecam:) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz