czwartek, 26 sierpnia 2021

Wypróbuj za darmo Nature Box

 

Podobna okazja była już w marcu tego roku. Teraz jest powtórka z rozrywki, a więc możliwość darmowego wypróbowania kosmetyków do włosów i ciała marki Nature Box.

Akcja trwa od 26/08/21 do wyczerpania puli 2.952 zwrotów (organizator poinformuje na swojej stronie o jej wyczerpaniu), jednak nie dłużej niż do 30/09/21 (ostatni dzień na promocyjny zakup).

Promocja jest podzielona na 36 etapów dziennych, w których pula zwrotów wynosi maksymalnie 82 szt.
 
Zwroty nieprzyznane w danym etapie przechodzą do kolejnego etapu i zwiększają pulę zwrotów w kolejnym etapie. W promocji biorą udział produkty marki Nature Box zakupione w punktach sprzedaży na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej udokumentowane oryginałem dowodu zakupu.  Po dokonaniu transakcji należy zgłosić ten fakt na stronie promocji łącznie z wgraniem obrazu paragonu. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Przelew w wysokości odpowiadającej kwocie na dowodzie zakupu (jednakże nie większej niż 25,00 zł, bowiem to maksymalny możliwy zwrot) zostanie zrealizowany na wskazany rachunek bankowy do 5/11/21, zaś w przypadku wymogu dodatkowej weryfikacji do 19/11/21.
 

2 komentarze:

  1. Ściema z tymi zwrotami od prawie 2 tyg obojętnie o której godzinie nie wchodzę na stronę ciągle wyskakuje informacja, że pula jest wyczerpana i zapraszają jutro, a jutro czy z samego rana już przed 6, czy po południu , czy wieczorem jest ciągle to samo. Ktoś mi odpisał, że od 24 godz przez 8-10 minut się udaje, niestety siedziałam specjalnie do 24,30 i to samo napis w związku z wyczerpaniem puli zwrotów ... zapraszamy jutro. Ściema i naciąganie ludzi żeby kupowali ich produkty.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niestety, ale muszę się z tym zgodzić. W tym przypadku decyduje zbyt mała ilość dziennych zwrotów, przez co zarejestrować swój zakup można jedynie po godzinie 00:00 i to też zależy od szczęścia.

      Usuń