czwartek, 26 sierpnia 2021

Wypróbuj za darmo Nature Box

 

Podobna okazja była już w marcu tego roku. Teraz jest powtórka z rozrywki, a więc możliwość darmowego wypróbowania kosmetyków do włosów i ciała marki Nature Box.

Akcja trwa od 26/08/21 do wyczerpania puli 2.952 zwrotów (organizator poinformuje na swojej stronie o jej wyczerpaniu), jednak nie dłużej niż do 30/09/21 (ostatni dzień na promocyjny zakup).

Promocja jest podzielona na 36 etapów dziennych, w których pula zwrotów wynosi maksymalnie 82 szt.
 
Zwroty nieprzyznane w danym etapie przechodzą do kolejnego etapu i zwiększają pulę zwrotów w kolejnym etapie. W promocji biorą udział produkty marki Nature Box zakupione w punktach sprzedaży na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej udokumentowane oryginałem dowodu zakupu.  Po dokonaniu transakcji należy zgłosić ten fakt na stronie promocji łącznie z wgraniem obrazu paragonu. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Przelew w wysokości odpowiadającej kwocie na dowodzie zakupu (jednakże nie większej niż 25,00 zł, bowiem to maksymalny możliwy zwrot) zostanie zrealizowany na wskazany rachunek bankowy do 5/11/21, zaś w przypadku wymogu dodatkowej weryfikacji do 19/11/21.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz