poniedziałek, 27 września 2021

420 zł premii w promocji BNP Paribas

 

Wystartowała jedna z lepszych promocji BNP Paribas. Do zyskania jest tutaj łącznie 420 zł: 100 zł w gotówce, 300 zł do wykorzystania w serwisie Allegro i 20 zł na zakupy w kawiarniach sieci Costa Coffee.

 
Okres promocji

Promocja trwa od 24/09/21 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 31/10/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Podpisanie umowy oraz aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 15/11/21. Po tych wszystkich formalnościach czas na działania w kierunku zdobycia premii.


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w formie vouchera o wysokości 20 zł do Costa Coffee i 50 zł w postaci e-kodu Allegro należy w listopadzie 2021 r.:

  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykłe przelewy na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek).

 

Druga nagroda w wysokości 100 zł w gotówce i 150 zł w formie e-kodów Allegro wymaga spełniania warunków pierwszej nagrody oraz dodatkowo spełnienia poniższych czynności w grudniu 2021 r. i styczniu 2022 r.:

 

  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być klika mniejszych, aczkolwiek ważna jest tutaj ich suma - mogą to być też przelewy z własnego konta w innym banku);
  • wykonania płatności bezgotówkowych kartą na min. 300 zł (w punktach stacjonarnych i/lub w internecie);
  • wykonania 2 transakcji BLIK (w punktach stacjonarnych i/lub w internecie).

 

Trzecia nagroda czyli 100 zł w formie e-kodów Allegro wymaga spełniania warunków pierwszej i drugiej nagrody oraz dodatkowo spełnienia poniższych czynności  w lutym 2022 r.:

 

  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być klika mniejszych, aczkolwiek ważna jest tutaj ich suma - mogą to być też przelewy z własnego konta w innym banku);
  • wykonania 2 transakcji BLIK (w punktach stacjonarnych i/lub w internecie).

 

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 23/11/21, a sama nagroda zostanie przekazana do końca listopada. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 18/02/21 i trafi on do nich do końca lutego. Zaś trzecia nagroda wiąże się z informacją do dnia 28/03/21 i przekazanie do końca marca 2021 r.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu drugiej nagrody, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 23/02/21. Instrukcja logowania zostanie przekazana w przesłanym mailu. W przypadku pierwszej i trzeciej nagrody nie ma już takiej konieczności.
 

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 5 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Promocja z zacną premią, a więc dla mnie zdecydowanie na plus. Dodatkowo warunki nie są tutaj jakoś specjalnie wygórowane.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz