wtorek, 12 października 2021

300 zł za konto i 300 zł za kartę kredytową w mBank

 

Aktualnie trwa promocja konta w mBanku, dzięki której możemy zyskać 300 zł (250 zł za konto dla "dorosłego" i 50 zł za konto dla dziecka). Ale to jeszcze nie wszystko. Można zdobyć kolejne 300 zł za kartę kredytową. I razem to już jest niezła suma za dobry pakiet produktów.

Okres promocji 

Akcja trwa od 29/09/21 do 08/02/22.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w mBanku od 1/01/18.

Warunki uczestnictwa

 
Przy okazji będę wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu polecającego: malaekonomia (za jego użycie bardzo dziękuję!). Należy go umieścić we wniosku na polu związanym z identyfikatorem osoby polecającej.
 

50 zł

 
Aby zdobyć pierwszą premię należy otworzyć konto przez selfie lub e-dowód osobisty. Polega na ta sposobie weryfikacji tożsamości - w pierwszym przypadku poprzez selfie, a w drugim za pomocą aplikacji eDO. Należy jeszcze w miesiącu otwarcia rachunku wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (w sklepach stacjonarnych bądź w internecie). Bonus zostanie wypłacony do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.
 

100 zł


Kolejną premię w wysokości 100 zł zdobędziemy za realizację "szybkiego wpływu" czy przelanie do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od aktywacji rachunku (najlepiej zrealizować to z naszego konta w innym banku). Oprócz tego wymagane jest wykonanie min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Te drugi warunek trzeba spełnić do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Myślę, iż w dobie sklepów z kasami samoobsługowymi można to zrealizować w czasie jednej wizyty w sklepie (tj. podzielić swoje zakupu na klika mniejszych).  Bonus otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.
 

2 x 50 zł


Aby zdobyć  2 x 50 zł należy powtórzyć powyższe operacje w drugim, trzecim i czwartym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. A więc przelew w wysokości min. 1.000 zł oraz 8 transakcji kartą/BLIKiem w miesiącu. Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

50 zł 

 
Ostatnie 50 zł otrzymamy za otwarcie konta osobistego dla swojego małoletniego dziecka. Należy je założyć najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu naszego rachunku. Na szczęście tutaj wszystko odbywa się poprzez bankowość internetową.

300 zł

 
Po tych wszystkich premiach czas na promocję karty kredytowej pt. "Bezcenne prezenty". Trwa ona od 7/10/21 do 19/01/22. I w tym czasie należy zawnioskować o kartę kredytową World Mastecard. Po jej przyznaniu należy w ciągu 45 dni wykonać transakcję na min. 500 zł. Za to otrzymamy 20.000 punktów w programie Bezcenne Chwile, które to możemy wymienić na nagrody (np. 6 voucherów po 50 zł każdy). Oprócz tego za pierwszą transakcję tą kartą otrzymamy 1.300 punktów w tymże programie.   W ramach promocji wydanie karty jest bezpłatne, a jej roczny koszt to 350 zł (opłata pobierana jest po roku, ale to od nas zależy, czy będziemy z niej nadal korzystać po zakończeniu promocji). Na koniec dodam, iż jest równoległa promocja z kartą kredytową World Mastercard Intensive i jeszcze większą nagrodą (33.400 punktów za transakcje na kwotę 500 zł i 2.500 punktów za pierwszą z nich).

 
Konto oszczędnościowe 1,8 %

W ramach promocji można skorzystać z promocyjnego oprocentowania 1,8 %, gdy otworzy się rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele. Maksymalna kwota jaką można tu ulokować to 10.000 zł, a  czas trwania promocyjnego oprocentowania będzie obowiązywał przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe od otwarcia tego rachunku. Aby zyskać wspomniane 1,8 % konieczne jest co miesięczne zwiększenie salda o co najmniej 100 zł. Jest to bowiem swoista nagroda za regularne oszczędzanie i taki musi spełniać znamiona.

Warunki bezpłatności konta

Konto (eKonto osobiste) zakładane w tej promocji jest rachunkiem bezpłatnym. Posiadanie karty debetowej to koszt 7 zł miesięcznie. Aby uniknąć opłaty trzeba wydać 350 zł w miesiącu (oczywiście po spełnieniu warunków promocji można z karty zrezygnować i tym samym nie narażać się na ewentualne koszty). Wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych są bezpłatne, o ile kwota wypłaty wyniesie co najmniej 100 zł. Przy mniejszej transakcji będzie pobrana prowizja w wysokości 1,3 zł.

Podsumowanie


Jak otwierałem tutaj konto to z przeświadczeniem, iż to tylko na chwilę. Zrobić swoje i zgarnąć premię dla nowego klienta i tyle. Jednakże zostałem w mBanku na dłużej i trwa to już kilka dobrych lat. W tym czasie korzystałem już z kilku edycji promocji konta moje cele, kilku akcji z nagrodą za kartę kredytową czy regularnych inwestycji za pomocą biura maklerskiego (aplikacja eMakler). I na razie nie zamierzam się z tym bankiem rozstawać.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz