piątek, 1 października 2021

Wypróbuj za darmo produkty marki E

Z nowym miesiącem pojawiła się nowa okazja. Tym razem jest to test produktów do prania marki E. W zmian za ich wypróbowanie można uzyskać zwrot pieniędzy.

Akcja trwa od 1/10/21 do wyczerpania puli 6.000 zwrotów (organizator poinformuje na swojej stronie o jej wyczerpaniu), jednak nie dłużej niż do 30/11/21 (ostatni dzień na promocyjny zakup).

Promocja jest podzielona na 8 etapów , w których pula zwrotów wynosi maksymalnie 750 szt.
 
Zwroty nieprzyznane w danym etapie przechodzą do kolejnego etapu i zwiększają pulę zwrotów w kolejnym etapie. W promocji biorą udział produkty marki E(kapsułki do prania, żele do prania i płyny do płukania) zakupione w punktach sprzedaży na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej udokumentowane oryginałem dowodu zakupu.  Po dokonaniu transakcji należy zgłosić ten fakt na stronie promocji łącznie z wgraniem obrazu paragonu. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Przelew w wysokości odpowiadającej kwocie na dowodzie zakupu (jednakże nie większej niż określony w załączniku nr 1 regulaminu promocji)  zostanie zrealizowany na wskazany rachunek bankowy do 31/12/21, zaś w przypadku wymogu dodatkowej weryfikacji do 14/01/21.
 
Mam nadzieję, iż tutaj będzie mniej problemów z dostępnością promocyjnych produktów niż w ostatnio opisywanej akcji z margaryną.
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz