piątek, 19 listopada 2021

200 zł za zakupy z PKO BP

 

W tym tygodniu ruszyła promocja dzięki, której możemy zyskać 200 zł w punktach programu Bezcenne Chwile. Aby je zdobyć wystarczy zrobić zakupy za ...200 zł.

Okres promocji

Akcja pt. "Magia zakupów z kartą PKO Mastercard Platinum" trwa od 15/11/21 do 31/12/21 lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród, która wynosi 18.900 sztuk.
 
Adresaci promocji

Promocja jest skierowana zarówno do nowych jak i obecnych klientów banku. Dodatkowo może brać w niej udział obecny i przyszły użytkownik karty kredytowej Mastecard Platinum.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć promocyjne punkty należy przystąpić do programu Bezcenne Chwile (obecni użytkownicy tego programu nie są wykluczeni z akcji), a następnie dokonać zakupów u wybranych partnerów programu. W tej promocji są nimi: Allegro, Circle K, RTV Euro AGD i Empik. Za pierwszą transakcję u każdego z nich otrzymamy punkty o wartości 3.400 szt. Owa transakcja musi opiewać na kwotę min. 50 zł. A więc wychodzi na to, iż nasze zakupy zwrócą się prawie w 100 %. Nagroda zostanie przyznana nie później, niż w terminie 31 dni od dnia spełnienia wszystkich warunków jej otrzymania. Promocyjne punkty będą ważne przez 6 miesięcy.
 
Warunki uzyskania i bezpłatności karty

Karta kredytowa Mastercard Platinum należy do segmentu prestiżowych. Jej posiadanie wiąże się z szeregiem przywilejów jak np. pakiet ubezpieczenia podróżnego. Posiadaczem takiej karty może zostać osoba pełnoletnia z min. dochodem w wysokości 1.000 zł oraz posiadająca zdolność kredytową na min. 5.000 zł (bo właśnie taki jest minimalny limit kredytowy, zaś górny to 200.000 zł). Trzeba liczyć się z tym, iż przyznanie karty kredytowej zależy od decyzji banku (na pewno pomoże w tym wysoki "scoring" w Biurze Informacji Kredytowej).

Jaki jest koszt karty kredytowej Mastercard Platinum?

Jedyna "stała" opłata jest związana z użytkowaniem i jej naliczana w skali roku (z dołu). Może ona wynieść:

  • 0 zł, gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 5.000 zł;
  • 125 zł, gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 125 zł;
  • 250 zł w pozostałych przypadkach.

W przypadku wcześniejszej rezygnacji klienta z karty lub rozwiązaniu umowy, opłata pobierana jest proporcjonalnie do okresu, za który należna jest opłata roczna.

Podsumowanie

 

Ciekawa promocja, zwłaszcza dla tych osób, które aktualnie korzystają z tej karty. Wybrani partnerzy są też dosyć popularni, więc nie powinno być problemów ze spełnieniem warunków akcji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz