piątek, 26 listopada 2021

450 zł w gotówce i 50 zł w bonie do Biedronki za założenie konta w BNP Paribas

 

Obok promocji z okazji Black Week trwa inna "jesienna" akcja BNP Paribas. Do zyskania jest 450 zł w gotówce i 50 zł w bonie do Biedronki, czyli całkiem przyjemna nagroda.

Okres promocji

Promocja trwa od 15/11/21 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 30/11/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Podpisanie umowy oraz aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 15/12/21. Po tych wszystkich formalnościach czas na działania w kierunku zdobycia premii.

Pierwszą nagrodę, jaką jest jest bon do sklepu sieci Biedoronka o wartości 50 zł, otrzymamy za podpisanie umowy.

Aby zdobyć drugą nagrodę w formie gotówki (100 zł)  należy w styczniu 2022 r.:

  • wykonać min. 1 przelew za pośrednictwem bankowości elektronicznej (do dowolnej osoby/instytucji na dowolną kwotę);
  • wykonać min. 2 płatności Apple Pay lub Google Pay (na dowolną kwotę w tradycyjnych punkcie handlowo-usługowym);
  • zapewnić wpływ/y na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być klika mniejszych, aczkolwiek ważna jest tutaj ich suma - mogą to być też przelewy z własnego konta w innym banku).

 

Trzecia nagroda w wysokości 150 zł  w formie gotówki wymaga spełniania warunków pierwszej i drugiej nagrody oraz dodatkowo spełnienia poniższych czynności w lutym 2022 r..

 

  • wykonania min. 3 płatności Apple Pay lub Google Pay (na dowolną kwotę w tradycyjnych punkcie handlowo-usługowym);
  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być klika mniejszych, aczkolwiek ważna jest tutaj ich suma - mogą to być też przelewy z własnego konta w innym banku).

 

Czwarta nagroda czyli 200 zł w formie gotówki wymaga spełniania warunków pierwszej,  drugiej i trzeciej nagrody oraz dodatkowo spełnienia poniższych czynności  w marcu 2022 r.:

 

  • wykonania min. 4 płatności Apple Pay lub Google Pay (na dowolną kwotę w tradycyjnych punkcie handlowo-usługowym);
  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być klika mniejszych, aczkolwiek ważna jest tutaj ich suma - mogą to być też przelewy z własnego konta w innym banku).

 

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 31/12/21, a sama nagroda zostanie przekazana do końca grudnia. Informacja o przyznaniu drugiej trafi do laureatów nie później niż do 16/02/22 i trafi on do nich do końca lutego. Trzecia jest związana z datami: 25/03/21 (informacja) i koniec lutego (wydanie nagrody). Zaś czwarta nagroda wiąże się z informacją do dnia 26/04/22 i przekazanie do końca kwietnia 2022 r.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody gotówkowej (a w naszym przypadku drugiej w kolejności ze wszystkich nagród), zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 23/02/21. Instrukcja logowania zostanie przekazana w przesłanym mailu. W przypadku kolejnych nagród nie ma już takiej konieczności.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 5 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

Bardzo lubię promocję z premią w formie gotówki. Ta zaś spełnia moje wymagania i jest jedną z najlepszych BNP Paribas.
 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz