czwartek, 25 listopada 2021

Ekspres do kawy Delta za darmo

 

Dla tych co nie brali udział w poprzednich promocjach (ale dla tych, którzy brali też) do zgarnięcia ekspres do kawy Delta. W zamian za jego zakup otrzymamy vouchery o wartości nabytego sprzętu. Można je przeznaczyć na inne zakupy (w tym spożywcze), co sprawia, iż ekspres będziemy mieć w zasadzie za darmo.


Promocyjny zakup ekspresu do kawy będzie możliwy jedynie w ramach Black Friday czyli 26/11/21. Warunkiem skorzystania z akcji jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy karty lojalnościowej sklepu. W akcji promocyjnej biorą udział ekspresy do kawy:

 • Ekspres Delta Q Milk Qool Evolution czarny w cenie 299 zł / szt. - otrzymamy za niego trzy vouchery - jeden o wartości 100 zł, drugi o wartości 100 zł oraz trzeci o wartości 99 zł;
 • Ekspres Delta Q Milk Qool Evolution biały w cenie 299 zł / szt. - otrzymamy za niego trzy vouchery - jeden o wartości 100 zł, drugi o wartości 100 zł oraz trzeci o wartości 99 zł;
 • Ekspres Delta Q Qool Evolution czarny w cenie 199 zł / szt. - otrzymamy za niego dwa vouchery - jeden o wartości 100 zł i drugi o wartości 99 zł;
 •  Ekspres Delta Q Qool Evolution czerwony w cenie 199 zł / szt. - otrzymamy za niego dwa vouchery - jeden o wartości 100 zł i drugi o wartości 99 zł.

Obowiązuje limit, iż każdy uczestnik akcji może dokonać zakupu maksymalnie dwóch produktów promocyjnych.  

Realizacja voucherów będzie możliwa w sklepach sieci Biedronka od 27/11/21 do 12/12/21. To dosyć długi termin i do tego przed Świętami, więc nie powinno być kłopotu z ich wydaniem. Należy wówczas dokonać zakupów na kwotę wyższą niż wartość vouchera o co najmniej 1 zł. Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, artykuły tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Nie można go także wymienić na wszelkiego rodzaju doładowania telefonów bądź kart podarunkowych. Ważne jest to, iż voucherów nie można łączyć w ramach jednorazowych zakupów. Oznacza to, iż w ramach jednorazowych zakupów (na jednym paragonie) można wykorzystać wyłącznie jeden voucher. Tym sam Biedronka zachęca nas do trzy lub dwukrotnego odwiedzenia sklepu (w zależności od ceny ekspresu a tym samym ilości otrzymanych voucherów). Można też jednorazowe, większe zakupy podzielić na kilka mniejszych wedle wykorzystania voucherów (tak jak ja to zazwyczaj czynię przy tego typu akacjach).
 
Być może uda się także skorzystać z kuponu rabatowego na 100 zł (na "mleczną" wersję ekspresu) z magazynu Biedronki "Czas na święta", a wtedy jeszcze na tej różnicy zarobimy (pod warunkiem, iż otrzymamy jego  nominalną wartość w voucherach). Jednakże wspomniana możliwość stoi pod znakiem zapytania, gdyż w regulaminie stoi, iż "Akcja Promocyjna nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.". Także do sprawdzenia na własną odpowiedzialność:)

Reasumując przy okazji jutrzejszych odwiedzin sklepu sieci Biedronka warto spojrzeć w stronę półki z promocyjnym sprzętem i skorzystać z akcji.

Po regulamin promocji odsyłam na stronę Biedronki.

2 komentarze:

 1. Być może uda się także skorzystać z kuponu rabatowego na 100 zł (na "mleczną" wersję ekspresu) z magazynu Biedronki "Czas na święta" - co to znaczy? Skąd wziąć taki kupon rabatowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten kupon był w darmowej gazetce Biedronki. Ale bez trudno można go znaleźć w internecie (chodzi głównie o umieszczony tam kod kreskowy - wtedy można go sobie wydrukować albo pokazać przy kasie wersję elektroniczną). Zazwyczaj taki "internetowy" sposób działa, ale w tym przypadku tego nie testowałem.

   Usuń