poniedziałek, 6 grudnia 2021

400 zł za darmowe konto w BNP Paribas

400 zł w gotówce to nagroda w najnowszej promocji BNP Paribas. Stawka jest niezła (szczególnie jak na konto osobiste), a warunki do jej zdobycia niezbyt wygórowane.

Okres promocji

Promocja trwa od 1/12/21 do wyczerpania puli 1.700 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 21/12/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Podpisanie umowy oraz aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 4/01/22. Po tych przejściu tej procedury czas na działania w kierunku zdobycia premii.


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł należy w styczniu 20212r.:

  • wykonać przelew/y na min. 1.000 zł za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykłe przelewy na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek);
  • otrzymać min. 5 wpływów na nowe konto (mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku).

 

Druga nagroda w wysokości 250 zł wymaga spełniania warunków pierwszej nagrody oraz dodatkowo spełnienia poniższych czynności w lutym, marciu i kwietniu 2022 r.:

 

  • wykonania przelewu/ów na min. 1.000 zł za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykłe przelewy na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek);
  • otrzymania min. 5 wpływów na nowe konto (mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku).
  • wykonania min. 2 transakcji BLIK (w punktach stacjonarnych i/lub w internecie).

 

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 18/02/22, a sama nagroda zostanie przekazana do końca lutego. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 24/05/22 i trafi on do nich do końca maja.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 22/02/22. Instrukcja logowania zostanie przekazana w przesłanym mailu. W przypadku drugiej nagrody nie ma już takiej konieczności.
 

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 5 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Ostatnio skorzystałem z bardzo podobnej promocji i jestem w trakcie realizacji jej warunków. Polecam także tą akcję.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz