środa, 12 stycznia 2022

300 zł za kartę kredytową Millennium

 

Bank Millennium ponownie zaserwował promocję karty kredytowej. Do zdobycia jest 300 zł w formie kart podarunkowych do stacji Circle K. A jeżeli to połączymy z promocją konta osobistego to możemy w sumie zyskać aż 660 zł.
 
Okres promocji

Promocja trwa od 10/01/22 do 28/02/22.

Adresaci promocji

Promocja z nagrodą dodatkową (czyli e-kartami podarunkowymi goodie o łącznej wartości 300 zł do Biedronki) skierowana jest do osób, które od dnia 1/01/20 nie posiadali lub nie posiadają jakiejkolwiek karty kredytowej Bank Millennium bądź nie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z karty kredytowej. Nagroda podstawowa to 12-miesięcznie zwolnienie z opłat przy warunku zaledwie jednej transakcji w miesiącu (normalnie trzeba ich wykonać pięć), ale nas jak zwykle będzie  interesować  "pełna pula" czyli wspominane wyżej e-karty. 
 
Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć wspominany w tytule bonus należy złożyć wniosek  w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej i zawrzeć umowę o jedną z wymienionych kart: Millennium Visa Impresja lub Millennium Visa Gold (niezbędne są wszelakie zgody).

Kolejnym krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych  na łączną kwotę min. 350 zł w każdym z sześciu kolejnych miesięcy tj.: od lutego do lipca włącznie (dla "styczniowych" kart) lub od marca do sierpnia włącznie  (jeżeli ktoś skorzysta z promocji dopiero w lutym).

Nagroda zostanie dostarczona w sposób cyfrowy. 150 zł w formie ekarty podarunkowej goodie trafi do nas po 3 miesiącach spełniania warunków promocji, zaś drugie 150 zł po kolejnych 3 miesiącach. Będą one one ważne 12 miesięcy od daty aktywacji w aplikacji.
 
Wartość dodana

Karta Impresja posiada spory atut w postaci 5 % zwrotu wydatków w wybranych sklepach. W taki sposób można zyskać do 760 zł w ciągu roku. I to niezależnie od promocji na "start" z kartą podarunkową do Circle K.

Karta Impresja upoważnia do zwrotów w poniższych sklepach:


Warunki bezpłatności karty

Aby pozbyć się opłaty należy w pierwszym roku wykonywać minimum jedną transakcję miesięcznie (w ramach warunków promocji), zaś po tym okresie wymagane jest 5 transakcji w miesiącu. W przeciwnym razie zostanie naliczona co miesiąc opłata w wysokości 7,99 zł.

Podsumowanie


Tak jak zwykle promocja jest limitowana i pula wynosi 10.000 szt. promocyjnych wniosków . Po wyczerpaniu promocyjnej puli pojawi się stosowana informacja na stronie internetowej banku. Jak zwykle fajna promocja dla niezłej karty. Należy też podkreślić, iż często klienci Banku Millennium mogą otrzymać ją w zasadzie od ręki tj. poprzez "wyklikanie" w bankowości elektronicznej i w ten sposób obniżyć swoje rachunki za paliwo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz