poniedziałek, 21 lutego 2022

Premia za regularne inwestowanie w mBank

 

mBank zaproponował nam nową promocję. Tym razem jest ona związana z regularnym inwestowaniem, a nagrodą jest premia w wysokości 100 zł.

Okres promocji

Promocja trwa od 17/02/22 do 7/11/22, lecz zapisy do niej od 17/02/22 do 30/03/22. Warto zaznaczyć, iż jest ograniczona pula promocyjnych wniosków (300 000). Jednak jest ona na tyle duża, że nie powinna ulec wyczerpaniu. W każdym bądź razie bank poinformuje o jej wyczerpaniu na stronie promocji.

Adresaci promocji

Z promocji mogą skorzystać aktualni klienci banku, którzy mają rachunek bankowy powiązany z supermarketem funduszy inwestycyjnych (SFI).

Warunki uczestnictwa

Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o zakup funduszy lub założenie celu inwestycyjnego (zlecenie nabycia) wraz z dyspozycją zlecenie stałego (regularnego inwestowania) i zaznaczyć na wniosku chęć przystąpienia do promocji.

Kwota pierwszego nabycia nie może być mniejsza niż 2.000 zł, a zlecenia stałego niż 100 zł. Do uzyskania premii niezbędne jest zrealizowanie 6 nabyć w ramach zlecenia stałego (a więc w sumie będzie ich 7 - jedno za 2.000 zł i 6 x 100 zł).

Nagroda zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym przekazano do realizacji szóste zlecenie nabycia w ramach regularnego inwestowania (czyli w naszym przypadku 7 zakup). Pieniądze trafią na nasz rachunek bankowy powiązany z usługą SFI. Po tym można inwestować dalej lub sprzedać swoje udziały w wybranym funduszu (ich lista jest wymieniona w załączniku nr 1 regulaminu promocji).


Podsumowanie

 
Trzeba mieć na uwadze, iż inwestowanie zawsze jest związane z ryzykiem utraty mniejszej lub większej ilości środków. I czasem nawet dodatkowa premia czy regularny sposób inwestowania (zmniejszający ryzyko wejścia w inwestycję w niewłaściwym momencie) może nie pokryć naszych strat. Dlatego każdy musi rozważyć sam opłacalność powyższej inwestycji.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz