czwartek, 17 lutego 2022

Za darmo ekspres do kawy w Biedronce

 

W Biedronce ponownie do zdobycia jest ekspres do kawy Delta. W zamian za jego zakup otrzymamy vouchery o wartości nabytego sprzętu. Można je przeznaczyć na inne zakupy (w tym spożywcze), co sprawia, iż ekspres będziemy mieć za darmo.


Promocyjny zakup ekspresu do kawy będzie możliwy jedynie w najbliższą sobotę czyli 19/02/22. Warunkiem skorzystania z akcji jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy karty lojalnościowej "Moja Biedronka". W akcji promocyjnej biorą udział ekspresy do kawy:

  • Ekspres Delta Q Milk Qool Evolution czarny w cenie 299 zł / szt. - otrzymamy za niego trzy vouchery - jeden o wartości 100 zł, drugi o wartości 100 zł oraz trzeci o wartości 99 zł;
  • Ekspres Delta Q Milk Qool Evolution biały w cenie 299 zł / szt. - otrzymamy za niego trzy vouchery - jeden o wartości 100 zł, drugi o wartości 100 zł oraz trzeci o wartości 99 zł;
  • Ekspres Delta Q Qool Evolution czarny w cenie 199 zł / szt. - otrzymamy za niego dwa vouchery - jeden o wartości 100 zł i drugi o wartości 99 zł;
  •  Ekspres Delta Q Qool Evolution czerwony w cenie 199 zł / szt. - otrzymamy za niego dwa vouchery - jeden o wartości 100 zł i drugi o wartości 99 zł.

Obowiązuje limit, iż każdy uczestnik akcji może dokonać zakupu maksymalnie dwóch produktów promocyjnych.  

Realizacja voucherów będzie możliwa w sklepach sieci Biedronka od 21/02/22 do 5/03/22. To dosyć długi termin i do tego obejmujący dwa weekendy, więc z ich wykorzystaniem nie powinno być problemów.. Należy wówczas dokonać zakupów na kwotę wyższą niż wartość vouchera o co najmniej 1 zł. Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, artykuły tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Nie można go także wymienić na wszelkiego rodzaju doładowania telefonów bądź kart podarunkowych. Ważne jest to, iż voucherów nie można łączyć w ramach jednorazowych zakupów. Oznacza to, iż w ramach jednorazowych zakupów (na jednym paragonie) można wykorzystać wyłącznie jeden voucher. Tym sam Biedronka zachęca nas do trzy lub dwukrotnego odwiedzenia sklepu (w zależności od ceny ekspresu a tym samym ilości otrzymanych voucherów). Można też jednorazowe, większe zakupy podzielić na kilka mniejszych wedle wykorzystania voucherów (to jest mój sposób na realizację tego typu kuponów).
 
Jest to cykliczna akcja promocyjna w Biedronce (to już któraś jej edycja), ale zawsze warto zastanowić się nad skorzystaniem z niej.

Po regulamin promocji odsyłam na stronę Biedronki.

1 komentarz:

  1. Po akcji sierpniowej i listopadowej dość szybko sprzedałam ekspresy za ok. 55% ich ceny sklepowej (bo za taką wystawiłam). Obecnie też mam zamiar tak zrobić. Świetna sprawa i prosty zarobek :-)

    OdpowiedzUsuń