poniedziałek, 7 marca 2022

480 zł premii w nowej promocji Santander

W najnowszej edycji kumulacji promocji w Santander do zyskania jest aż 480 zł. Chociaż część tej kwoty można zyskać w bonach (gotówka zawsze lepsza) to i tak niezła oferta jak na rachunek osobisty.

Okres promocji

Promocja trwa od 7/03/22 do 31/03/22

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w Santander Bank Polska od 1/03/21 do dnia skorzystania z promocji ( Posiadanie innego z produktów jak np. karta kredytowa czy konto walutowe nie wyklucza z akcji. 
 
Jednakże dodatkowym warunkiem jest nie posiadanie konta osobistego w Santander Bank Polska otwartego w jakiejkolwiek promocji z premią od 1/04/19.

Czyli są dwie różne daty dla byłych klientów banku - osobne dla tych, którzy wcześniej korzystali z jakiejkolwiek promocji związanej z otwarciem konta, zaś inna dla wszystkich pozostałych.


Dla zupełnie nowego klienta nie mają one żadnego znaczenia i może on wziąć udział nie zwracając na nie uwagi.

Warunki uczestnictwa

Jeżeli chcemy skorzystać z promocji to w pierwszym kroku należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę.  Konieczne jest przy tym:

 • przekazanie numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail w celach kontaktowych;
 • zgoda na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych;
 • zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym;
 • zgoda na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Umowę powinniśmy podpisać do 15/04/22 (przy czym złożeniu wniosku o promocyjne konto musi być do 31/03/22). Oprócz tego do końca kwietnia powinniśmy się min. raz zalogować do aplikacji mobilnej banku i wykonać co najmniej jedną płatność kartą debetową na min. 10 zł (w tradycyjnym sklepie lub w internecie).

I za to otrzymamy 100 zł! Kwota ta zasili nasze konto do 31/05/22.

Aby zdobyć główną część nagrody (czyli 200 zł) należy w każdym z trzech kolejnych miesięcy tj. w maju, czerwcu i lipcu 2022 r.:

 • zapewnić wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1.000 zł (może być przelew z naszego konta w innym banku);
 • wykonać min. 1 płatność bezgotówkową kartą (w sklepie stacjonarnym bądź w internecie) na min 10 zł;
 • zalogować się min. raz do aplikacji Santander Mobile.
 
Nagroda w wysokości 200 zł zostanie nam wypłacona do 31/08/22.

100 zł w formie bonu

 

Oprócz premii gotówkowej do zdobycia jest 100 zł w formie karty podarunkowej. Mamy tutaj wybór pomiędzy sklepem RTV Euro AGD, a Decathlon. Trzeba jednak się spieszyć, gdyż pula promocyjnych bonów wynosi 2.000 sztuk. Aby zdobyć nagrodę trzeba w każdym z 5 miesięcy tj. od kwietnia do sierpnia spełnić poniższe warunki:
 • wykonać min. 3 płatności kartą debetową;
 • zalogować się min. 3 razy do aplikacji Santander mobile;
 • wykonać min. 3 transakcje BLIK (do tego zalicza się przelew na telefon, płatności w sklepie lub w internecie, płatność zbliżeniowa).

Nagroda zostanie przekazana do 30/09/22.


Program poleceń

Aby uzyskać dodatkowe 80 zł koniecznie trzeba opisywaną wyżej promocję połączyć z programem poleceń. W tym celu należy w trakcie wnioskowania o konto (a dokładnie w trakcie wyboru karty) podać kod polecający obecnego klienta banku. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to będę wdzięczny za skorzystanie z mojego - UF2EBX .  Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną jak również wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (w celu rozliczenia nagrody). Po podpisaniu umowy wystarczy wykonać płatności kartą na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Informacja o zdobyciu nagrody trafi do nas za pomocą wiadomości w bankowości elektronicznej w ciągu 5 dni od spełnienia warunków. Wówczas w ciągu 30 dni należy wybrać jedną z nagród:
 
 • 80 zł do Biedoronki
 • 80 zł do Decathlon
 • 80 zł do RTV Euro AGD
 • 80 zł do Zalando
 • 4 bilety do sieci kin Helios
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City
 
Polecający może otrzymać w ten sposób 400 zł, a więc bank wynagrodzi 5 poleceń. Polecany otrzyma swoją premię niezależnie od ilości wykonanych poleceń przez polecającego. Obecna edycja programu poleceń trwa do 30/06/22.
 
Wartość dodana

Wartość dodana to oprócz wspominanych promocji  to przede wszystkim:
 
 • Moneyback w wysokości 1 % od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. W celu ich aktywacji należy zgłosić obraz faktury na dane posiadacza konta, poczekać na zaakceptowanie (zazwyczaj na drugi dzień) i przelać należność z konta. Nic to nie kosztuje, a rachunki każdy z nas musi opłacać. Promocja jest bezterminowa, a zwrot następuje w kolejnym miesiącu. W ten sposób można zyskać aż 300 zł rocznie, choć pewnie w zdecydowanej większości ta kwota w rzeczywistości będzie mniejsza. W moim przypadku to zazwyczaj klika dodatkowych złotych w miesiącu, ale jakoś lżej na sercu robiąc przelewy płatności.
 • Bezpłatne przelewy natychmiastowe - to duży atut Konto Jakie Chcę. Oznacza, iż wysyłając pieniądze w taki sposób przelew na konto w innym banku zostanie zrealizowany w dosłownie klika minut. I to wszystko bezpłatnie i bez limitu.
 • 2,5 % na mobilnej lokacie dla kwoty od 1.000 zł do 20.000 zł. Okres depozytu trwa 4 miesiące.  Lokatę można założyć tylko raz, ale za to w dowolnym momencie.

Warunki bezpłatności konta
 
Posiadanie Kota Jakie Chcę wiąże się z opłatą 6 zł miesięcznie, zaś karta to dodatkowe 8 zł. Jednakże zapewnienie wpływu na min. 500 zł  oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu zwalnia z powyższych opłat. Oczywiście, przy realizowaniu warunków promocji, warunki bezpłatności spełnimy niejako z automatu. Osoby do 26 roku za konto nic nie płacą, a opłatę za kartę niweluje jedna płatność w miesiącu. W przypadku bankomatów to najlepiej korzystać z urządzeń własnych banku. Wówczas nie ma żadnych kosztów. W innych przypadku jest pobierana opłata w wysokości 5 zł od transakcji. No chyba, iż ktoś ma poniżej 26 lat. Wtedy korzystanie ze wszystkich maszyn w kraju jest darmowe.

Podsumowanie


480 zł za konto osobiste to dobra stawka, nawet jeżeli 180 zł jest w formie bonów (na szczęście źródła realizacji tych bonów są dosyć chodliwe). Zapraszam do korzystania.

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz