wtorek, 15 marca 2022

Wypróbuj Nature Box i zyskaj zwrot pieniędzy

 

Ponownie pojawiła się możliwość darmowego wypróbowania kosmetyków do włosów i ciała marki Nature Box.

Akcja trwa od 10/03/22 do wyczerpania puli 2.496 zwrotów (organizator poinformuje na swojej stronie o jej wyczerpaniu), jednak nie dłużej niż do 10/04/22 (ostatni dzień na promocyjny zakup).

Promocja jest podzielona na 32 etapy dzienne, w których pula zwrotów wynosi maksymalnie 78 szt.
 
Zwroty nieprzyznane w danym etapie przechodzą do kolejnego etapu i zwiększają pulę zwrotów w kolejnym etapie. W promocji biorą udział wybrane produkty marki Nature Box (są wymienione w załączniku nr 1 regulaminu promocji)  zakupione w punktach sprzedaży na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej udokumentowane oryginałem dowodu zakupu.  Po dokonaniu transakcji należy zgłosić ten fakt na stronie promocji łącznie z wgraniem obrazu paragonu. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Przelew w wysokości odpowiadającej kwocie na dowodzie zakupu (jednakże nie większej niż 25,00 zł, bowiem to maksymalny możliwy zwrot) zostanie zrealizowany na wskazany rachunek bankowy do 13/05/22, zaś w przypadku wymogu dodatkowej weryfikacji do 27/05/22.
 
Osobiście jestem dosyć sceptyczny do tej promocji ze względu na ograniczoną dzienną pulę zwrotów. Zapewne do końca promocji pula 78 szt. będzie się codziennie kończyła kilka minut po północy...
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz