piątek, 1 kwietnia 2022

360 zł premii za założenie konta w Millennium

Ruszyła już III edycja fajnej promocji Banku Millennium. Do zyskania jest wciąż 360 zł, zaś warunki do spełnienia są łatwe.

 Okres promocji

Promocja trwa od 1/04/22 do wyczerpania limitu 12.000 promocyjnych kont, jednak nie dłużej niż do 22/04/22.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być  osobą pełnoletnią, która nie posiada i co najmniej od 1/01/19 nie posiadała konta osobistego w Millennium.
 

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. 
 

180 zł

 
Aby zdobyć pierwsze 180 zł należy najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została podpisana umowa:
 
  • aktywować aplikację mobilną Banku Millennium;
  • wykonać co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (kwota nie ma tutaj znaczenia).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymamy premię do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

180 zł


Kolejne 180 zł otrzymamy za spełnienie warunków bezpłatności konta i karty (!). A więc w ciągu trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta trzeba:
 

  • zapewnić wpływ (y) na sumę min. 1.000 zł (może to być przelew / y z naszego konta w innym banku);
  • wykonać min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (kwota jest dowolna).

Drugą premię otrzymamy do końca miesiąca kalendarzowego po ostatnim miesiącu spełniania powyższych warunków.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1.000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Tak się składa, iż pokrywają się one z warunkami promocji:). Dzięki temu można jeszcze na tym zarobić. Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą, niemniej aby zdobyć pełną pulę nagród trzeba pamiętać o wyżej wspomnianym wpływie.

Podsumowanie

 

Warunki są identyczne jak w poprzedniej edycji, jedynie czas promocji krótszy i została limitowana ilość wniosków. Warto skorzystać i zarobić póki jeszcze jest to stosunkowo łatwe.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz