środa, 4 maja 2022

400 zł z Kontem Jakże Osobistym


Bardzo łatwe i dobre pieniądze są do wzięcia w kolejnej promocji Alior Bank. Dzięki niej można zyskać aż 400 zł premii przy naprawdę niewielkim zaangażowaniu.

 
Okres promocji

Akcja trwa od 1/05/22 do 30/06/22.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w Alior Bank w okresie ostatnich dwóch lat od daty złożenia wniosku o konto. Wykluczeni są także posiadacze Karty Kibica Alior Bank i konta T-Mobile Usługi Bankowe. Natomiast właściciele konta oszczędnościowego, firmowego jak i konta w Kantorze Walutowym Banku mogą brać w niej udział.
 
Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o promocyjne konto. Umowę można zawrzeć za pośrednictwem przelewu, wideorozmowy bądź kuriera w ciągu 30 dni od wysłania wniosku. Wymagane jest wyrażanie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

400 zł


Premia podzielona jest na osiem równych części - po 50 zł w każdym miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki. A są nimi:

  • wykonanie minimum 1 płatności kartą na dowolną kwotę;
  • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.
 
Warunki te obowiązują przez pierwsze 8 pełnych miesięcy kalendarzowych. Nagroda zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca i tak osiem razy.

 
Wartość dodana

Konto Jakże Osobiste oferuje szereg korzyści, spośród których można wybrać dwie bezpłatnie. Są to min.:
 
 

Tabela po kliknięciu powiększy się.

Każda kolejna to koszt 3,50 zł miesięcznie. Według mnie,  najlepsza z nich to zwrot 1 % za płatności zbliżeniowe telefonem (do 20 zł miesięcznie), zaś druga do wyboru według potrzeb i upodobań (wcześniej notorycznie korzystałem z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, ale teraz można znaleźć lepsze oferty na rynku).  Dzięki wymienionej wyżej korzyści ze zwrotem 1 % można zyskać aż 240 zł rocznie (sam z niej korzystam i co miesiąc mam kilka złotych więcej w portfelu). Korzyści możemy dowolnie zmieniać w trakcie korzystania z konta.

Warunki bezpłatności konta

Darmowość konta i karty można zapewnić przez miesięczny  wypływ 1.500 zł (ważne, aby ta kwota stanowiła jeden przelew - proszę na to zwrócić uwagę!) i obrót kartą na kwotę 300 zł (wliczają się w to wspomniane wyżej płatności zbliżeniowe telefonem, więc spełniając ten warunek jesteśmy już 3 zł na plusie). Brak spełnienia tych warunków może na razić nas na koszt 15 zł (10 zł za konto w razie braku odpowiedniego wpływu i 5 zł za kartę w przypadku braku odpowiedniego obrotu). Oczywiście po otrzymaniu puli premii z samej karty można zrezygnować.

Podsumowanie


To już kolejna edycja tej fajnej promocji i do tej pory najlepsza. 4Dodatkowo można skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Jego wysokość to 3 % w skali roku przez 3 miesiące od ulokowania środków. Tutaj jednak jest dodatkowy warunek - wpływ w kwocie min. 2.000 zł na konto osobiste.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz