wtorek, 14 czerwca 2022

5 % na koncie oszczędnościowym w Santander Cosumer Bank

Santander Consumer Bank podwyższył oprocentowanie na koncie oszczędnościowym z 4 % do 5 %. Stawka ta nie jest oszałamiająca, bowiem na rynku depozytów większość banków przebija już grubo 5 %, a nawet 6 %, ale właśnie to konto ma jedną, bardzo ważną zaletę. Można z niego za darmo wypłacać do woli. A więc idealnie nadaje się na trzymanie podręcznych środków, które od czasu do czasu musimy wyjąć.
 

Taka stawka obowiązuje do kwoty 200.000 zł w Santander Consumer Bank. Aby z niej skorzystać należy przelać do banku nadwyżkę nad saldo z dnia 26/04/22. Oczywiście dla nowego klienta wszystkie środki będą nowe. Promocyjna stawka będzie obowiązywała od momentu zasilenia konta do 30/07/22. Po tym terminie wskoczy oprocentowanie standardowe - 1,9-2%  w skali roku.

Do skorzystania z promocji wystarczy samo konto oszczędnościowe, które można założyć za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Produkt ten jest całkowicie bezpłatny, więc tak jak podkreślałem wyżej warto go wziąć pod uwagę przy konieczności częstych przelewów z konta (w innych tego typu produktach bezpłatny przelew jest tylko pierwszy).
 
 
Poza tym ciągle do wzięcia jest 300 zł w prostej promocji karty kredytowej. Po szczegóły odsyłam do wcześniejszego wpisu.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz