czwartek, 9 czerwca 2022

Promocja mBank i Money Manii

 

Całkiem przyjemnie pieniądze są do przytulenia w ramach Money Manii i promocji mBank. W sumie do zdobycia jest 500 zł, a wiadomo, iż w dzisiejszych czasach, każdy taki zastrzyk gotówki przyda się niejednemu z nas.

Okres promocji 

Akcja trwa od 19/05/22 do puli wyczerpania 2.000 szt. promocyjnych wniosków, jednak nie dłużej do 29/06/22. W

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 1/01/19.

Warunki uczestnictwa

 
 

200 zł


Po uruchomieniu rachunku należy w następnym miesiącu po  miesiącu otwarcia konta wykonać co najmniej 5 transakcji  (w sklepach stacjonarnych bądź w internecie). Kwota transakcji nie ma tutaj żadnego znaczenia. Można więc 5 razy zapłacić kartą lub BLIK bądź też wykonać 5 przelewów na konto w innym banku. Nie liczą się tutaj wypłaty z bankomatu (ani wpłaty do wpłatomatu). Do 31/08/22 na stronie promocji trzeba uzupełnić numer swoejgo konta. Informacja o przyznaniu premii trafi do nas do 20/10/22, a sama premia do 31/10/22.
 
Pozostałe 300 zł jest związane z promocją samego banku, a warunki zdobycia tej premii przedstawione zostały poniżej.
 

50 zł

 
Aby zdobyć pierwszą premię należy otworzyć konto przez selfie lub e-dowód osobisty. Polega na ta sposobie weryfikacji tożsamości - w pierwszym przypadku poprzez selfie, a w drugim za pomocą aplikacji eDO. Należy jeszcze w miesiącu otwarcia rachunku wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (w sklepach stacjonarnych bądź w internecie). Bonus zostanie wypłacony do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. UWAGA: Aby zdobyć premię z Money Manii, a więc 200 zł, trzeba założyć konto ze strony promocji, a więc przez e-dowód lub online (w tym drugim przypadku będziemy pozbawienie premii 50 zł). Niemniej najgorsza opcja to selfie, bo wtedy nie zyskamy premii z Money Manii.
 

100 zł


Kolejne 100 zł zdobędziemy za realizację "szybkiego wpływu" czy przelanie do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od aktywacji rachunku (najlepiej zrealizować to z naszego konta w innym banku). Oprócz tego wymagane jest wykonanie min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Te drugi warunek trzeba spełnić do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Myślę, iż w dobie sklepów z kasami samoobsługowymi można to zrealizować w czasie jednej wizyty w sklepie (tj. podzielić swoje zakupu na klika mniejszych).  Bonus otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.
 

2 x 50 zł


Aby zdobyć następne 3 x 50 zł należy powtórzyć powyższe operacje w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. A więc przelew w wysokości min. 1.000 zł oraz 8 transakcji kartą/BLIKiem w miesiącu. Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

50 zł 

 

Ostatnie 50 zł otrzymamy za otwarcie konta osobistego dla swojego małoletniego dziecka. Należy je założyć najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu naszego rachunku. Na szczęście tutaj wszystko odbywa się poprzez bankowość internetową.
 

Warunki bezpłatności konta

Konto (eKonto osobiste) zakładane w tej promocji jest rachunkiem bezpłatnym. Posiadanie karty debetowej to koszt 7 zł miesięcznie. Aby uniknąć opłaty trzeba wydać 350 zł w miesiącu (oczywiście po spełnieniu warunków promocji można z karty zrezygnować i tym samym nie narażać się na ewentualne koszty). Wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych są bezpłatne, o ile kwota wypłaty wyniesie co najmniej 100 zł. Przy mniejszej transakcji będzie pobrana prowizja w wysokości 1,3 zł.

Podsumowanie


Fajna promocja, z której każdy jeszcze może skorzystać. Oprócz zarobku można trochę zaoszczędzić na promocyjnych lokatach (5,25 % na 3 miesiące) czy trochę poinwestować dzięki usłudze eMakler. A może jeszcze coś zarobić biorąc udział w cyklicznej promocji karty kredytowej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz