środa, 1 czerwca 2022

Zarabianie w panelu ySense

Muszę się przyznać, iż długo przekonywałem się do panelu ySense. Moje dwa pierwsze podejścia kończyły się zniechęciłem ze względu na dużą ilość odrzuconych ankiet (niestety tutaj nie otrzymuje się żadnej rekompensaty za chęć i gotowość ich wypełniania). Dopiero moje trzecie podejście okazało się na tyle skuteczne, iż trzy dni wypełniania ankiet i sondaży zaowocowały pierwszym zleceniem wypłaty środków w wysokości 10 USD. Zapraszam do dalszej części postu, w którym opiszę funkcjonowanie panelu.

Na wstępnie zaznaczę, iż powyższy panel jest prowadzony w języku angielskim, lecz bardzo łatwo się w nim odnaleźć (wystarczy podstawowa znajomość tego języka). Natomiast same ankiety dostępne są już w języku polskim (czasem zdarzają się "angielskie wtrącenia", ale są to sporadyczne przypadku i najpewniej wynikają z błędu).

Aby skorzystać z oferty ySense w pierwszym kroku należy założyć tam konto. Konieczne jest podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz ustalenie hasła. Rejestracja w panelu jak i dalsze korzystanie jest bezpłatne.

 

Jak zarabiać w ySense?

 
Zarabiać w panelu ySense możemy na kilka sposobów, a więc:

  • Płatne ankiety (Surveys) - każda z ankiet jest odpowiednio wyceniona, a więc wyświetlają się nam ankiety zarówno za kilka centów (częściej) jak i kilka dolarów (rzadziej). Podany jest również orientacyjny czas wypełniania takiej ankiety oraz tzw. "dostawca" ankiet (panel ySense jest swoistym multi-kombo, który zasysa ankiety z wielu innych paneli). Niestety zdarza się, iż często jesteśmy z takiej ankiety wyrzucani (na szczęście z reguły na początku) i nic za nią nie otrzymamy. Ale w takim przypadku nie można się zrażać i próbować wypełniać kolejne. Co jakiś czas trzeba odświeżać ofertę ankiet (jest ich naprawdę dużo) wybierając "Complete Surveys" w zakładce "Surveys" (a następnie wchodzimy w wybraną przez nas ankietę) Po za tym co kilka dni przyda się czyszczenie tzw. cookies na swoim urządzeniu (no chyba, iż mamy to ustawione automatycznie). Dodatkowo warto wchodzić w Daily Survey Routers (Peanut Labs i Opinion World), bo tam jest też wiele propozycji płatnych ankiet. Niekiedy też zostaniemy zaproszenie do udziału w jakimś projekcie (w obrębie zamkniętej społeczności) i wtedy nasz zarobek będzie jeszcze większy.
  • Oferty (Offers) - różnego rodzaju zadanie, za które otrzymujemy gratyfikację finansową np. rejestracja na wskazanej stronie. Na stronie głównej wyskakują też różnego rodzaju płatne sondaże.
  • Program partnerski (Affiliates) - wynagrodzenia za polecenie panelu kolejnym użytkownikom (a więc warto pochwalić się uczestnictwem w tym przedsięwzięciu, tak jak ja robię to teraz).
  • Bonusy - dodatkowe wynagrodzenie wiąże się ze spełnieniem wymagań, które wyświetlają się na stronie głównej pod "Daily Checklist Bonus". Warunki, które musimy spełnić, aby otrzymać dzienny bonus to: wykonanie 10 zadań, zaliczenie 2 ofert lub ankiet oraz odwiedzenie forum. 

Nagrodą w panelu są pieniądze w postaci wypłaty na konto Pay Pal (próg wypłaty to 10 USD i 25,01 USD), także różnego rodzaju karty podarunkowe (m.in. Amazon czy Zalando).

Podsumowanie


Podsumowując jest tutaj kilku opcji zarobkowych, z których główne i najważniejsze to ankiety. Oczywiście taki sposób dorabiania wymaga czasu (ale tutaj prawie każdy inny również zabiera czas), cierpliwości i samozaparcia. Nie warto czekać na e-mail z informację o dostępnych ankietach (przychodzi on bardzo rzadko), tylko codziennie i regularnie odwiedzać ten panel i zarabiać w nim pieniądze.

Zarejestruj się w panelu ySense.

 1 komentarz:

  1. Nie minęło dużo czasu, a już u mnie zlecenie drugiej wypłaty i udział w zamkniętym, płatnym projekcie. Także cały czas polecam.

    OdpowiedzUsuń