czwartek, 8 września 2022

Zarabianie na ankietach w panelu ySense c.d.

 

Od mojego wpisu na temat zarabianiu w panelu ySense upłynęło już trochę czasu. W tym czasie udało się wypłacić około 150 dolarów (do przy obecnym kursie stanowi wartość około 700 zł). Bez wątpienia przeczy to określeniu, iż "na ankietach nie można zarobić".
 
 
Jest to nagroda za systematyczność i wytrwałość (podkreślałem to w poprzednim wpisie). Każdy kto posiada powyższe cechy i dysponuje odrobinę wolnym czasie może spróbować swoich sił.  Tym bardziej, iż niedawno pojawił się tam nowy router ankiet (CPX). Mamy więc na stronie głównej trzy routery: Peanut Labs (niebieski), Opinion World i CPX, zaś w ofertach Peanut Labs (zielony). Warto od czasu do czasu klikać w każdy z nich, bowiem nasza gotowość zostanie nagrodzona w postaci otrzymywania większej ilości badań (zazwyczaj w czasie tygodnia, bowiem w weekend jest jakby mniej okazji do zarobku, a może po prostu ja jestem mniej aktywny). Dobrze to robić z rożnych rodzajów urządzeń (np. komputer i smartfon bądź tablet i smartfon) posiadających różne adresy IP. Dzięki temu możemy niekiedy zdobyć podwójne punkty za tą samą ankietę. 
 
Zarobione pieniądze można w łatwy i co niemniej ważne szybki sposób zamienić na gotówkę (po uzbieraniu minimalnej kwoty wypłaty czyli 10 USD wytransferowanie do polskiego banku trwa około 3-4 dni). 

 

PS

Jeżeli ktoś nie czuje się dobrze w takiej formie zarabiania to na blogu Mała Ekonomia może z powodzeniem znaleźć inne formy zarobku (na pewno przydatne w obecnych czasach):Brak komentarzy:

Prześlij komentarz