środa, 1 marca 2023

Wypróbuj za darmo Olej Kujawski

Rozpoczął się marzec i już mamy okazję na wypróbowanie kolejnego produktu i zwrot pieniędzy za jego zakup. Tym razem jest to test Oleju Kujawskiego 3 ziarna. W zmian za jego wypróbowanie można uzyskać zwrot pieniędzy.

Akcja trwa od 1/03/23 do wyczerpania puli 10.000 zwrotów (organizator poinformuje na swojej stronie o jej wyczerpaniu), jednak nie dłużej niż do 31/03/23 (ostatni dzień na rejestrację dowodu zakupu).

W promocji biorą udział Kujawski 3 Ziarna 750 ml i/lub Kujawski 3 Ziarna 500 ml (wariant do wyboru) zakupione w punktach sprzedaży na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej udokumentowane oryginałem dowodu zakupu.  Po dokonaniu transakcji należy zgłosić ten fakt na stronie promocji łącznie z wgraniem obrazu paragonu. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Przelew w wysokości odpowiadającej kwocie na dowodzie zakupu (jednakże nie większej niż 18,00 zł)  zostanie zrealizowany na wskazany rachunek bankowy do 31/05/23, zaś w przypadku wymogu dodatkowej weryfikacji do 9/06/23.

 
Fajnie, iż promocja nie jest podzielona na etapy. Dzięki temu łatwiej z niej skorzystać.
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz