czwartek, 9 marca 2023

Wypróbuj za darmo płyn do szyb marki Sidolux

W ostatnim czasie ruszyła kolejna już promocja z cyklu "wypróbuj za darmo". Tym razem dotyczy płynów do szyb marki Sidolux. Na pewno przydadzą się na wiosenne porządki.

 

Akcja trwa od 6/03/23 do wyczerpania puli 4.200 zwrotów (organizator poinformuje na swojej stronie o jej wyczerpaniu), jednak nie dłużej niż do 2/04/23.

Promocja jest podzielona na 28 etapów dziennych etapy, w których  to pula zwrotów wynosi maksymalnie 150 szt. Zwroty nieprzyznane w danym etapie przechodzą do kolejnego etapu i zwiększają pulę zwrotów w kolejnym etapie. 
 
W promocji biorą udział produkty marki Sidolux (do mycia szyb z wyłączeniem produktów linii Profi)  zakupione w punktach sprzedaży na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej udokumentowane oryginałem dowodu zakupu.
 
Po dokonaniu transakcji należy zgłosić ten fakt na stronie promocji łącznie z wgraniem obrazu paragonu. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Przelew w wysokości odpowiadającej kwocie na dowodzie zakupu (jednakże nie większej niż 11,00 zł, bowiem to maksymalny możliwy zwrot) zostanie zrealizowany na wskazany rachunek bankowy do 28/04/23, zaś w przypadku wymogu dodatkowej weryfikacji do 12/05/23.
 
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz