wtorek, 28 marca 2023

Zarabianie na ankietach w telefonie

Kolejnym sposobem na zarabianie pieniędzy jest wypełnienie płatnych ankiet na telefonie (opcjonalnie na tablecie). Posłuży do tego aplikacja AttaPoll. 

Chcąc sobie dorobić należy pobrać wspomnianą aplikację (ze sklepu Google Play lub App Store) i zainstalować na swoim telefonie. Następnym krokiem jest jest uruchomienie i zalogowanie za pośrednictwem swojego konta Google (jedyny dopuszczalny e-mail to gmail, a więc watro je założyć jeżeli ktoś jeszcze go nie ma). Cały proces przebiega bardzo szybko, a więc już po kliku chwilach możemy zacząć zarabianie. Jako pierwsze pojawią się nam szybkie ankiety profilujące (również otrzymamy za nie wynagrodzenia), zaś później przyjdzie czas na te właściwe.

Ankiety przychodzą kilka razy w ciągu dnia (otrzymujemy powiadomienia o nowej ankiecie), choć nie zawsze uda się do nich zakwalifikować. Na pocieszenie panel wynagrodzi nas stawką 0,05 zł za rozpoczęcie każdej z takich ankiet. To niewiele, ale i tak lepiej niż w innych tego typu miejscach. Warto też, od czasu do czasu, zaglądać do aplikacji samemu (wtedy jest większe prawdopodobieństwo częstszego otrzymywania zaproszeń).

Z panelu AttaPoll wypłacimy pieniądze na swoje konto PayPal (próg wypłaty to 15 zł) lub Revolut (próg wypłaty to 12 zł). Można też swój zarobek przeznaczyć na cele charytatywne. Co warte podkreślenia to bardzo szybki czas realizacji naszego transferu pieniędzy (zazwyczaj trwa to kilka minut).

W moim przypadku przekroczenie progu do wypłaty (a więc 15 zł) zajęło około tygodnia, a samo przekazanie pieniędzy zajęło około 3 minuty.

Dodatkowym plusem jest program poleceń, dzięki któremu możemy zarabiać na aktywności osoby poleconej  - 10 % jej zarobków (bez jakiejkolwiek straty przez osobę zapraszaną). Kto chciałby w tym uczestniczyć to będę wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu polecenia - envys

Miejsce na wpisanie kodu polecenia znajdziemy wchodząc w "Ustawienia", a następnie klikając "Wpisz kod polecający". Warto tam też zajrzeć i sprawdzić ustawienia ankiet - najlepszą opcją jest "Jak najwięcej" (Częstotliwość ankiet) i "Dowolna długość" (Maksymalna długość). Aczkolwiek, ja miałem te ustawienia już niejako "z urzędu".

Mobilność, nagradzanie za każdą rozpoczętą ankietę, minimum wypłaty i szybki jej proces to wszystko sprawia, iż aplikacja AttaPoll jest godna polecenia i może stawić ciekawe uzupełnienie dodatkowych źródeł dochodu.

Pobierz aplikację AttaPoll.


1 komentarz:

  1. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do zamkniętej społeczności w celu wypełniania płatnych ankiet to proszę o kontakt. Oferta ograniczona czasowo.

    OdpowiedzUsuń