poniedziałek, 6 marca 2023

Zwrot pieniędzy za zakup kosmetyków Adidas

W nowej promocji konsumenckiej pt. "Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy" można otrzymać zwrot wydatków za zakup kosmetyków marki Adidas z linii Active Skin & Mind.


Pierwsza część akcji trwa od 1/03/23 do wyczerpania puli 3.500 zwrotów (organizator poinformuje na swojej stronie o jej wyczerpaniu), jednak nie dłużej niż do 15/03/23.

W promocji biorą udział produkty Adidas Active Skin & Mind (żele pod prysznic i dezodoranty w kulce wymienione w regulaminie promocji) zakupione w punktach sieci sklepów Rossmann udokumentowane oryginałem dowodu zakupu.  Po dokonaniu transakcji należy zgłosić ten fakt na stronie promocji łącznie z wgraniem obrazu paragonu. Trzeba też tam wypowiedzieć się czemu zakupiony produkt nie spełnił naszych oczekiwań. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Przelew w wysokości odpowiadającej kwocie na dowodzie zakupu (jednakże nie większej niż 19,99 zł)  zostanie zrealizowany na wskazany rachunek bankowy do 15/06/23.

Druga część akcji trwa od 9/03/23 do wyczerpania puli 1.500 zwrotów (organizator poinformuje na swojej stronie o jej wyczerpaniu), jednak nie dłużej niż do 31/03/23. Tym razem zakupu trzeba dokować w sieci Hebe lub E.Leclerc. Pozostałe zasady (w tym wysokość możliwego zwrotu i jego termin) są identyczne jak wspomniane wyżej.


 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz