czwartek, 1 czerwca 2023

10 % na lokacie w PKO BP

Dzisiaj niespodziewanie pojawiła się oferta lokaty w PKO BP z oprocentowaniem 10 %. Lokatę Urodzinową można założyć na 6 miesięcy i zdeponować tam maksymalnie 50.000 zł. co przy takiej kwocie da nam około 2.000 zł zysku w postaci odsetek.

Aby skorzystać z oferty należy być klientem banku (tj. posiadać dowolne konto osobiste) i mieć zainstalowaną aplikację mobilną IKO. Bowiem tylko poprzez tę aplikację da się uruchomić Lokatę Urodzinową. Można na niej umieścić od 1.000 do 50.000 zł. na okres 6 miesięcy. Dodatkowym wymogiem jest to, iż do 31/10/23 musimy spełnić co najmniej jeden warunek z poniższych:

 

  • kupić w aplikacji IKO jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych PKO TFI (nowy rejestr lub dokupienie);
  • kupić w aplikacji IKO nowe dowolne ubezpieczenie PKO Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. (wykluczone są odnowienia);
  • ustanowić w aplikacji IKO dowolne zlecenie stałe.


I chyba ten ostatni warunek będzie najprostszy do spełnienia. Jeżeli nie spełnimy żadnego z tych warunków to wtedy oprocentowanie lokaty spady o połowę tj. do 5 % w skali roku. 

Oferta nie ma ram czasowych i trwa do odwołania (co oznacza też i w każdej chwili może się zakończyć).

Lokatę można założyć tylko jedną (może to zrobić obecny jak i nowy klient), ale i tak to niezły prezent na dzień dziecka. Nieprawdaż?

1 komentarz:

  1. Jak tego było mało właśnie ruszyła promocja dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Plus. Można tam przez 60 dni zyskać 8,5 % w skali roku do 100 tys. zł. Oferta jest ważna do 29/06/23. Jeżeli ktoś chciałby skorzystać, a nie ma tam konta to służę kodem polecenia i podzielę się swoją częścią premii. W celu proszę o e-mail poprzez zakładkę kontakt.

    OdpowiedzUsuń