czwartek, 20 lipca 2023

100 zł za aktywację i płatność Visa Mobile

Wystartowała nowa odsłona promocji Visa Mobile. Tym razem do zdobycia jest aż 100 zł, ale warunki trochę trudniejsze. W pierwszym kroku trzeba aktywować bezpłatną usługę Visa Mobile po czym zapisać się do promocji i zrobić zakupy trzy razy za min. 30 zł w jednym ze sklepów obsługujących tą formę płatności.

Ten system płatności do tej pory udostępniło do tej pory kilka banków z których największe to ING Bank Śląski, Nest Bank, Grupa BPS i SKOK.

W tych  pierwszych dwóch (ING i Nest) usługę można aktywować bezpośrednio w aplikacji bankowej, zaś w przypadku pozostałych niezbędne jest zainstalowanie aplikacji Visa Mobile (do pobrania ze Sklep Play). Po tym trzeba uzupełnić swoje dane na stronie promocji i wykonać trzy transakcje za min. 30 zł w wybranych sklepach (oczywiście wybierając metodę płatności Visa Mobile). Przykładowa lista sklepów jest wymieniona na stronie promocji. Sama płatność jest bardzo prosta, gdyż polega na podaniu numeru telefonu, a następnie potwierdzeniu transakcji w aplikacji. 

Po wykonaniu tych czynności nagroda w wysokości 100 zł powinna zasilić nasz rachunek (w postaci zwrotu na kartę) do 30 dni od wykonania trzeciej płatności, ale nie później niż do 30/11/23. Sama promocja trwa od 18/07/23 do 31/10/23 bądź do wyczepiania puli nagród, która wynosi 700.000 zł.

Osobiście złożyłem trzykrotne zamówienie na kosmetyki na stronie Ziaja.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz