środa, 6 grudnia 2023

Promocja VeloBank - sposób na tańsze zakupy

Już od długiego czasu "siedzę" w promocjach bankowych. Jest to jeden z moich  sposobów na dorabianie, ale także hobby. Wręcz mogę napisać, iż dzięki temu zrobiłem sobie tzw. "bankowe 500 +". Jak to bywa w życiu, tak i tutaj, jeden promocje są lepsze, zaś gorsze. Do tych pierwszych bez wątpienia należy promocja VeloBanku.

 
Okres promocji

Promocja pt. "Witaj w VeloBanku" (edycja 3) trwa od 1/12/23 do 31/01/24.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta VeloBanku od 31/12/22.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek i otworzyć VeloKonto wraz z VeloSkarbonką  przez internet (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych). Po przejściu tego procesu wystarczy, że będziemy wykonywać płatności kartą lub BLIKiem. Bank zwróci nam 10 % ich wartości w danym cyklu (maksymalnie 100 zł czyli trzeba wydać 1.000 zł) i tak 6 razy (a więc do zyskania jest 6 x 100 zł). 
 
Pierwszy cykl liczy się przed 30 dni od dnia założenia konta. Drugi rozpoczyna się od tego samego dnia w kolejnym miesiącu itd. 
 
Fajne jest to, iż zwrot z wykonanej transakcji następuje w ciągu kilku dni, a pieniądze trafiają na VeloSkarbonkę (to forma oprocentowanego konta oszczędnościowego, dzięki czemu premia od razu dla nas "pracuje"). W ten sposób bardzo łatwo kontrolować promocję i wycisnąć z niej maksimum.

Program poleceń
 
Dodatkową premię (50 zł) można uzyskać za skorzystanie z programu poleceń. W ten celu w procesie otwierania konta (okienko "Kod polecenia" należy podać kod polecenia obecnego klienta. Będę wdzięczny za skorzystanie z mojego pewnego kodu - GB1JQ1.  
 
Aby spełnić warunki tej promocji należy w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta musimy zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 2.000 zł. Najprościej to zrobić za pomocą przelewu z własnego konta w innym banku. Pieniądze mogą być od razu odesłane (aczkolwiek warto zostawić 1.000 zł, aby spełnić warunki promocji ze zwrotem za transakcje). Nagrodę otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków. Po uruchomieniu konta można samemu polecać i wtedy zgarniać wyższą nagrodę, a mianowicie 100 zł.
 
Warunki bezpłatności konta 

VeloKonto, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 7 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Wykonanie pięciu płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu niweluje tą opłatę. Wypłaty z bankomatów sieci Planet Cash są darmowe, zaś za pozostałe zapłacimy 5 zł.

 

Podsumowanie

 

Bardzo fajna promocja, gdyż opiera się na zwykłych płatności kartą. Dzięki czemu nie trzeba aż tak pamiętać o terminach, a przez pół roku przynajmniej część naszych zakupów będzie tańsza o 10 %.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz