poniedziałek, 12 sierpnia 2019

Konto z premią

mBank to bank, który w ostatnich dwóch latach pozwolił mi "zarobić" najwięcej. A to dlatego, iż skorzystałem z atrakcyjnej oferty założenia konta i płatności mobilnych. Przyczyniły się do tego również regularne bonusy z mOkazji. Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem tego banku, a chciałbyś pójść w moje ślady to zapraszam do skorzystania z promocji "eKonto z premią - VI edycja". 

Okres promocji

Do promocji można przystąpić w okresie od 9/08/19 do 30/10/19.

Adresaci promocji

Akcja adresowana jest do nowych klientów banku tj. osób, które począwszy od 1/01/17 nie były i nadal nie są posiadaczami lub współposiadaczami konta w mBanku.

Warunki uczestnictwa

Nagrodą w promocji jest gotówka w wysokości 150 zł oraz promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 2,6 % do kwoty 20.000 zł. Owe oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do dnia 29/02/20 (a więc im szybciej skorzystamy z tej promocji to tym dłużej będzie zagwarantowane 2,6 %). Przejdźmy jednak do cenniejszej nagrody, a mianowicie premii pieniężnej. Nagroda w wysokości 100 zł zostanie nam przyznana pod warunkiem wykonania 5 transakcji kartą promocyjną i/lub transakcji BLIK oraz w ciągu 7 dni od otwarcia promocyjnego konta jednorazowego wpływu w kwocie nie niższej niż 1.000 zł (może to być przelew na z własnego konta w innym banku). Tych 5 transakcji należy dokonać do końca kolejnego miesiąca po miesiącu założenia promocyjnego rachunku. Z kolei nagrodę w wysokości 50 zł otrzymamy za...powtórzenie tych samych warunków w kolejnym miesiącu. Bank dokona wypłaty nagrody (odpowiednio 100 zł i 50 zł) do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Warunki bezpłatności konta

Korzystanie z konta osobistego jest bezpłatne. Posiadanie karty debetowej wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie jednej transakcji kartą zwalnia z niej.

Podsumowanie

Warto wypróbować to konto ze względu na obecną promocją, niezłą aplikację mobilną i fajny program bonusowy (mOkazje - o którym wspominałem na wstępie). W moim przypadku ten właśnie program powoduje, iż cały czas aktywnie korzystam z konta i bynajmniej na tym nie tracę:)

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz