poniedziałek, 28 października 2019

Konto ze zwrotem 300 zł

mBank to bank,  który dotychczas pozwoli mi "zarobić" najwięcej. Był to efekt solidnej premii za założenie konta (rzędu 600-700 zł) jak i aktywne korzystanie z mOkazji (zakupy u wybranych partnerów ze zwrotem części wydatków). Jednakże tak duże nagrody związane z założenie konta odeszły chyba już do lamusa, a ich w mOkazjach ciut mniej okazji...Dlatego warto odnotowania jest nowa promocja, w której można zyskać 300 zł premii jak i solidne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Mowa tutaj o akcji "mKonto Intensive z premią".


Okres promocji

Akcja trwa od 17/10/19 do 3/02/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w mBanku  od 1/01/17.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową i rachunkiem oszczędnościowym. Konieczne przy tym jest zaakceptowanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji. Po podpisaniu umowy pozostaje nam już tylko "wymachiwanie" kartą. Nagroda w wysokości 300 zł jest podzielona na 6 równych części po 50 zł. Owe 50 zł jest wpłacane w postaci zwrotu na nowo otwarty rachunek, jeżeli w miesiącu kalendarzowym zostaną wykonane transakcje kartą i/lub BLIK na kwotę minimum 3.000 zł. Pierwszym miesiącem, w którym będzie naliczana premia jest pierwszy pełny miesiąc następujący po miesiącu, w którym została zawarta umowa. Oprócz wspomnianej gratyfikacji finansowej jest jeszcze druga nagroda, o której wspomniałem na początku. Jest nią oprocentowanie w wysokości 2,7 % na koncie oszczędnościowym. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje do kwoty 500.000 zł przez okres 4 miesięcy od otwarcia takiego konta.

Warunki bezpłatności konta

Konto Intensive to bardzo drogi rachunek. Jego miesięczny koszt wiąże się z opłatą 49,50 zł (!). Jednakże tej opłaty można się pozbyć poprzez wpływ na konto kwoty min. 7.000 zł. Tym wpływem może być przelew z naszego konta w innym banku. Standardowa karta do tego konta (MasterCard Intensive) na szczęście jest bezpłatna.

Podsumowanie

Promocja jak i samego konta nie powala. Procentowa wysokość zwrotu to tylko 1,67, a więc niewiele przy tak dużym zaangażowaniu środków. Z drugiej strony mBank wkrótce zniknie z naszej scenerii bankowej (jego główny właściciel dąży do jego sprzedaży) i z pewnością jest to jedna z ostatnich szans na skorzystanie z oferty dla nowych klientów tego banku. Więc jeżeli ktoś może obracać takimi kwotami to z pewnością zdobędzie wspominane bonusy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz