wtorek, 5 maja 2020

200 zł majowej premii od BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja banku BNP Paribas pt. "Majowa premia". Za założenie konta i spełnienie prostych warunków bank zapłaci nam 200 zł.


Okres promocji

Akcja trwa od 4/05/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 17/05/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny, natomiast kartę do konta dostarcza kurier. Aktywacja karty musi nastąpić do 5/06/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie warunków promocji, a są nimi:


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł należy w czerwcu 2020 r.:

  • wykonać minimum 4 transakcje bezgotówkowe (do tego grona zaliczają się wszystkie transakcje przy pomocy karty debetowej, kwota nie ma tutaj znaczenia);
  • zapewnić wpływ na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku).

Druga nagroda w wysokości 100 zł,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo w lipcu 2020 r.: 

  • wykonania minimum 4 transakcji BLIK (mogą być one internetowe bądź w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych);
  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 19/07/20 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 24/08/20, a przelew zostanie zrealizowany do 31/08/20. 

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

Poprzednia akcja tego banku wiązała się z nagrodą w wysokości 100 zł, więc trend jest wzrostowy. Niemniej bywały tutaj większe nagrody, lecz rekompensują to proste warunki do spełnienia. Przy niewielkim zaangażowaniu można stać się bogatszym o 2 stówy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz