wtorek, 13 października 2020

Karta kredytowa BNP Paribas z bonem 300 zł do Allegro

 

Powraca promocja BNP Paribas i jest to powrót w dobrym stylu. Bowiem nagrodą są tutaj bony do Allegro o wartości 300 zł, a karta założona w promocji jest bezpłatna przez pierwszy rok.Okres promocji

Promocja trwa od 1/10/20 do 31/12/20.

Adresaci promocji

Oferta jest skierowana do osób, które od 1/05/19 nie miały zawartej umowy o kartę kredytową BNP Paribas.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o kartę. Po tym pozostaje oczekiwanie na kontakt ze strony konsultanta, który będzie nadzorował dalszą procedurę ze strony banku. Z reguły czas oczekiwania można policzyć na palcach jednej ręki, a niekiedy trwa to kilka minut. Po pomyślnym przejściu całego procesu i podpisaniu umowy o kartę, przyjdzie czas na spełnienie warunków promocji. Są nimi transakcje kartą na łączną kwotę minimum 900 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została podpisana umowa. Za każdy z tych miesięcy otrzymamy kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł (w sumie 3 x 100 zł). Bank zaznacza, iż do wymaganej sumy transakcji nie będzie brał pod uwagę wszelkiego rodzaju "ułatwiaczy", ale zwykłe zakupy w sklepach bądź internecie jak najbardziej spełnią warunek promocji.  Odebranie nagród będzie możliwe po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia, zaś nagroda zostanie udostępniona w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Karty podarunkowe Allegro będą ważne do końca 2021 roku.
 
Warunki bezpłatności karty

W ramach niniejszej promocji pierwszy rok użytkowania karty jest bezpłatny. W kolejnych latach ta ta karta  kosztuje 9 zł na miesiąc, jednakże z opłaty zwalnia wydatek 1.000 zł miesięcznie. W przypadku wydatków na kwotę min. 500 zł opłata jest zmniejszona do 4,50 zł. Warta uwagi jest informacja, iż rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 złotych, więc lepiej to zrobić po tym terminie.
 
Wartość dodana
 
Tą wartością dodaną jest program lojalnościowy mamBonus. I z tym wiąże się dodatkowa nagroda, a mianowicie 11.500 punktów w tym programie. Pierwsze 5.000 punktów otrzymamy za wykonanie minimum 4 transakcji na minimum 50 zł każda w ciągu 60 dni od zawarcia umowy. Kolejne 200 punktów zostanie nam przydzielone za rejestrację w programie. Zaś ostatnie 3 x 2.000 punktów "zarobimy" za każdy miesiąc posiadania karty w czasie trwania promocji. Jeżeli zaś w danym miesiącu spełnimy warunek otrzymania e-kodu 100 zł do Allegro (tzn. wydatek min. 900 zł) otrzymamy dodatkowe 300 punktów. Otrzymane punkty można wymienić na nagrody bądź vouchery w programie mamBONUS.
 

Podsumowanie


Wydaje mi się, iż to niezła propozycja od BNP Paribas. 300 zł w bonach na Allegro w łatwy sposób przekłada się na gotówkę, a za kartę w tym czasie nic nie zapłacimy. Do tego można połączyć to z promocją konta osobistego i zwiększyć dodatkowe dochody.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz