środa, 24 marca 2021

Monety z Allegro Pay

 

Na portalu Allegro trwa promocja związana z usługą Allegro Pay. W zmian za jej aktywację i wykonanie transakcji można otrzymać 20 Monet. Odpowiada to 20 zł, które to można wykorzystać na następne zakupy.

Promocja trwa od 15/03/21 do wyczerpania puli 750.000 szt. Monet, ale nie dłużej niż do 11/04/21
 
Aby wziąć w niej udział należy aktywować Allegro Pay i dokonać z jej użyciem transakcji na kwotę min. 30 zł (bez kosztów dostawy). Za każdą z tych czynności otrzymamy po 10 Monet (w sumie 20 Monet). Nagroda pojawi się do odbioru w ciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków. Wówczas uczestnik powinien je odebrać za pośrednictwem swojego konta w terminie do 7 dni roboczych. Monety tradycyjne są ważne przez rok i obniżają koszt zakupów w przeliczeniu 1 Moneta = 1 Złoty.

Na koniec trochę o usłudze Allegro Pay. 
 
Jest to rodzaj płatności, który działa na zasadzie kredytu. Dzięki niemu zyskujemy odroczoną płatność za zakupy w ramach przyznanego wcześniej limitu (nie wpływa to na zdolność kredytową w bankach). Co jest warte podkreślenia, można sobie samemu ustalić tempo i ilość rat do spłaty. Podsumowując funkcjonuje to trochę na zasadzie usługi "zapłać później". Myślę, iż dla 20 zł można zastanowić się nad przetestowaniem tej usługi.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz