czwartek, 1 kwietnia 2021

300 zł za konto i kartę w Pekao

 

W nowej edycji promocji do zdobycia jest ponownie 300 zł - 100 zł za konto i 200 zł za kartę kredytową. Warunki są dosyć proste, więc nie powinno być problemów z uzyskaniem pełnej premii.
 
Okres promocji

Promocja trwa od 1/04/21 do 31/05/21.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która nie miała konta osobistego lub konta oszczędnościowego lub lokaty terminowej w Pekao w żadnym dniu od 1/01/19 do 31/03/21.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto, a następnie zawrzeć umowę o konto wraz z kartą i aplikacją mobilną PeoPay.  Ważne, aby we wniosku o konto, jako sposób zawarcia umowy, wybrać opcję online (z wykorzystaniem biometrii) lub przez aplikację mobilną. Tylko sposób zawarcia umowy online pozwoli nam zgarnąć premię.

100 zł

 
Pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymamy za 3 krotne spełnienie następujących warunków:
 
  • wykonanie min. 4 płatności kartą;
  • zapewnienie wpływu na konto min. 500 z (może to być przelew z naszego konta w innych banku)

 

Warunki te należy spełnić przez trzy pełne miesiące kalendarzowe począwszy od miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. A więc, jeżeli rachunek założymy w kwietniu to powyższe warunki należy spełniać w maju, czerwcu i lipcu. Przy okazji do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta należy udać się do dowolnej placówki banku w celu weryfikacji tożsamości i złożenia wzoru podpisu.

Wypłata nagroda nastąpi w postaci przelewu na nasze konto do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu promocyjnym.

200 zł


Druga nagroda w wysokości 200 zł jest również związana z 10 % zwrotem za płatności, ale tym razem za pomocą karty kredytowej. Wymogiem jest podpisanie umowy o dowolną kartę kredytową Pekao z logo Mastercard do 30/09/21. Po tym pozostają już płatności (te same obostrzenia jak w przypadku karty debetowej), bowiem promocyjny moneyback będzie naliczany w okresie 3 miesięcy od podpisania umowy (warto więc zrobić to na początku miesiąca, aby mieć więcej czasu na spełnienie tego warunku). Aby uzyskać pełen zwrot należy wydać tutaj 2.000 zł. Drugim warunkiem jest to, iż w każdym pełnym miesiącu (po miesiącu zawarcia umowy) należy wykonać co najmniej cztery transakcję tą kartą. Najlepszym wyborem będzie tutaj karta Elastyczna. Z opłaty za "najbardziej opłacalną" kartę kredytową Elastyczną z limitem kredytowym od 1.000 do 30.000 zł zwalnia zaledwie jedna transakcja w okresie rozliczeniowym. W innym przypadku opłata miesięczna wyniesie 2,99 zł.Natomiast nie da rady uniknąć opłaty za wydanie karty - jest to 15 zł (koszt ten będzie również występował przy jej wznowieniu).

Wypłata nagroda nastąpi w postaci przelewu na rachunek karty do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu promocyjnym. 
 
Warunki bezpłatności konta

Opłata za prowadzenie konta to 6 zł miesięcznie, lecz można jej łatwo uniknąć poprzez wypływ na konto minimum 500 zł miesięcznie. Podobnie łatwo można się pozbyć opłaty za kartę (3 zł) przez zaledwie jedną płatność kartą lub PeoPay w miesiącu. Dla osób do 26 roku zarówno konto jak i karta jest bezwarunkowo darmowe. Trzeba tutaj dodać, iż aplikacja mobilna jest niezbędna w dalszym funkcjonowaniu konta, bo jest ona jedynym darmowym narzędziem do autoryzacji transakcji. Wszystko przez to, iż bank pobiera opłatę w wysokości 0,20 zł za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24. Za darmo pieniądze wypłacimy z bankomatów Pekao oraz z dwóch dowolnych tego typu urządzeń w kraju po spełnieniu warunków bezpłatności konta w poprzednim miesiącu. Następne wypłaty z obcych bankomatów wiążą się z kosztem 2 % od pobranej kwoty (minimum 5 zł), więc lepiej ich unikać.

Podsumowanie

 

300 zł za dosyć dużo jak na standardy Pekao. Warto więc zastanowić się nad udziałem w tej promocji, póki chcą nam jeszcze płacić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz