sobota, 1 stycznia 2022

555 zł premii w promocji konta Credit Agricole

 

Bankiem, który w ostatnim czasie pozwala mi najwięcej zarobić jest Credit Agricole. Mam to mam zwroty za płatność kartą debetową i kredytową, jak również bonus za opłacanie rachunków. Dla nowych klientów jest równie dobra oferta, dzięki której można otrzymać aż 555 zł premii.

Okres promocji

Promocja trwa od 1/01/22 do 30/04/22.

Adresaci promocji

Z akcji może skorzystać nowy klient banku. Nowy klient według Credit Agricole to osoba, która nie posiadała tam żadnego konta od 31/12/20.
 
Warunki uczestnictwa

W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o konto, a następnie podpisać umowę z bankiem.
 
Aby zdobyć pierwszą premię w wysokości 55 zł należy do końca kalendarzowego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływy na konto min. 300 zł. Nie mogą one pochodzić z konta, którego jesteśmy posiadaczem, współposiadaczem lub pełnimy wobec niego rolę pełnomocnika. Więc najprościej to zrealizować za pomocą przelewu od pracodawcy lub członka rodziny. Premia będzie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

Druga premia jest związana ze zwrotem naszych wydatków przy pomocy karty bądź BLIKa. Każda tego typu transakcja będzie wiązała się ze zwrotem w postaci 3 % wartości. Aby uzyskać pełną pulę 500 zł należy dokonywać miesięcznie min. 10 płatności przez 20 miesięcy. Wówczas maksymalna miesięczna premia wyniesie 25 zł, a jej zdobycia wiąże się (oprócz wykonania 10 transakcji) z wydaniem ok. 834 zł. Warto odnotować, iż jest też opcja premii 50 zł (okres trwania 6 miesięcy, maksymalna miesięczna premia to 8,35 zł i wymaganie jest min. 3 płatności w miesiącu) i 150 zł   (okres trwania 12 miesięcy, maksymalna miesięczna premia to 12,50 zł i wymaganie jest min. 5 płatności w miesiącu), jednakże najbardziej korzystna jest pierwsza opisana opcja. I warto właśnie na nią się nastawić. Należy też podkreślić, iż bank wykluczył wszelkiego typu "ułatwiacze" obrotu kartą. Niemniej wszystkie zwykłe płatności w sklepach czy internecie będą premiowane. Premia za płatności będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki. Pierwszym miesiącem obowiązywania tej części promocji jest pierwszy miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu otwarcia konta. Osobiście dosyć lubię akcję oparte na moneyback, wtedy aż tak nie boli wydawanie pieniędzy (w bo w końcu "coś z tego mamy").

Wartość dodana
 
Jeżeli ktoś ma przy okazji trochę wolnych środków finansowych to może skorzystać z promocji konta oszczędnościowego. Jego oprocentowanie to 1,5 % w skali roku dla kwoty do 50.000 zł. Aby z niego skorzystać wystarczy po założeniu konta uruchomić Rachunek Oszczędzam i wpłacić tam swoje środki. Oprocentowanie specjalne obowiązuje przez 3 miesiące od otwarcia konta. Po owych 3 miesiącach można je przenieść do innej instytucji lub też zainwestować w inny sposób. Można też wybrać lokatę mobilną na dobry początek. Jej oprocentowanie wynosi aż 3 % w skali roku dla kwoty 75.000 zł, a czas trwania lokaty to rok. Lokatę można założyć w aplikacji mobilnej banku do 14 dni od otwarcia konta. Pomimo, iż jej oprocentowanie jest dwa razy wyższe od stawki na Rachunku Oszczędzam to warto przemyśleć ten ruch. Tutaj mamy, aż roczny depozyt, ale przewidywane są dalsze wzrosty stóp procentowych. I tak za pół roku może okazać się, iż lokata na 3 % jest średnim rozwiązaniem.
 
Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 7 zł miesięcznie, zaś posiadanie karty wiąże się z opłatą w wysokości 9 zł. Jednakże można się ich w łatwy sposób pozbyć poprzez wpływ 1.000 zł i wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą lub BLIK.


Podsumowanie


Jak wcześniej podkreślałem lubię ten bank za to, iż nie opłaca mi się z nim rozstawać. Co prawda obecnej promocji nie można łączyć z programem poleceń, ale i tak jest niezła. Zapraszam do korzystania.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz