poniedziałek, 7 lutego 2022

200 zł na zakupy do Biedronki za wykonanie 10 płatności

mBank po raz kolejnyruszył z promocją swojej karty kredytowej. Za jej wyrobienie i wykonanie 10 transakcji można otrzymać bony o wartości 200 zł na zakupy w sklepach Biedronka.


Okres promocji

Promocja pt. "Płać kartą i zyskaj bony do Biedronki" trwa od 26/01/22 do wyczerpania puli 1.100 nagród., lecz nie dłużej niż do 20/04/2022.

Adresaci promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która nie posiada karty kredytowej w mBanku.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy wysłać wniosek o kartę kredytową Mastercard (do wyboru jest Standard, World oraz World Intensive) w okresie promocji. We wniosku (za pośrednictwem serwisu transakcyjnego, aplikacji mobilnej bądź strony www) o jej wydanie należy zaakceptować regulamin opisywanej promocji. 1.100 pierwszych osób otrzyma boony ważne bezterminowo. Po pozytywnej decyzji banku w kwestii wydania karty należy spełnić drugi warunek promocji. Jest nim wykonanie 10 transakcji bezgotówkowych nowo wydanym plastikiem. Mamy na to czas do końca pierwszego pełnego miesiąca po wydaniu karty. Sama nagroda trafi do nas w postaci elektronicznej w ciągu 5 dni roboczych od spełnienia warunków promocji.

Warunki bezpłatności karty

W ramach tej promocji wydanie karty jest bezpłatne (standardowo to koszt od 30 do zł). Natomiast występuje opłata roczna w wysokości od 100 do 400 zł (zależnie od wybranej karty - najtańsza jest Standard). Aby jej uniknąć w ciągu roku należy wydać określoną kwotę bądź wykonać wymaganą ilość transakcji (te liczby również zależą od wybranej przez nas karty). Wszystko jest rozpisane w tabeli na stronie promocji. Aczkolwiek przy wcześniejszej rezygnacji żadna opłata nie jest ona pobierana.

Podsumowanie


Niezła akcja dla obecnych klientów banku. Za klika drobnych transakcji można otrzymać aż 200 zł. Po odebraniu nagrody można ten produkt dalej używać bądź z niego zrezygnować.

Osobiście brałem już udział w kilku takich promocjach i polecam:). Niestety w tej nie mogę, bo moja karta jest w okresie wypowiedzenia i tym samym muszę swoje odczekać. 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz