czwartek, 10 lutego 2022

450 zł premii za założenie konta w Santander

Powróciła niezwykle atrakcyjna stawka za założenie konta w Santander Bank. W sumie można zdobyć aż 450 zł (350 zł w gotówce i 100 zł w bonie do Biedronki).

Okres promocji

Promocja trwa od 10/02/22 do 28/02/22

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w Santander Bank Polska od 1/02/21 do dnia skorzystania z promocji Posiadanie innego z produktów jak np. karta kredytowa czy konto walutowe nie wyklucza z akcji. 
 
Jednakże dodatkowym warunkiem jest nie posiadanie konta osobistego w Santander Bank Polska otwartego w jakiejkolwiek promocji z premią od 1/04/19.

Czyli są dwie różne daty dla byłych klientów banku - osobne dla tych, którzy wcześniej korzystali z jakiejkolwiek promocji związanej z otwarciem konta, zaś inna dla wszystkich pozostałych.


Dla zupełnie nowego klienta nie mają one żadnego znaczenia i może on wziąć udział nie zwracając na nie uwagi.

Warunki uczestnictwa

Jeżeli chcemy skorzystać z promocji to w pierwszym kroku należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę.  Karta płatnicza nie jest wymagana, lecz znacznie ułatwi realizację warunków promocji.  Konieczne jest przy tym:

  • przekazanie numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail w celach kontaktowych;
  • zgoda na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych;
  • zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
  • zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym;
  • zgoda na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Umowę powinniśmy podpisać do 15/03/22 (przy czym złożeniu wniosku o promocyjne konto musi być do 28/02/22) . Oprócz złożeniu wniosku o konto niezbędna jest rejestracja w promocji z bonem do Biedronki. Tutaj trzeba wziąć pod uwagę, iż pula nagród jest ograniczona i wynosi 2.000 sztuk.

Warunkiem otrzymania nagrody jest utworzenie celu "Końcówki transakcji" w aplikacji Santander Mobile lub w Santander Internet. Do 30/07/22 należy odłożyć w ramach tego celu minimum 50 zł. Najszybciej i najprościej można to zrobić ustawiać mnożnik x 10 i często płacąc kartą. Wówczas każda końcówka naszej transakcji zostanie pomnożona x 10 i przesunięta z konta na wspomniany cel (np. płacąc w sklepie 1,28 zł na cel trafi 10 x 0,28, a więc 2,8 zł). Nagroda w ramach tej promocji trafi do nas do 31/08/22. Pojawi się w postaci SMS na zarejestrowany numer telefonu lub w poczcie w bankowości Santander.

Natomiast aby zdobyć główną część nagrody (czyli 350 zł) odsyłam do mojego wcześniejszego wpisu.

 

Podsumowanie


450 zł za konto osobiste do jedna z lepszych promocji w Santander Bank Polska. Więc zachęcam do skorzystania i zarobienia dodatkowych kilka złotych.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz