poniedziałek, 22 sierpnia 2022

Promocje na powrót do szkoły

Nieubłaganie kończy się czas wakacji (o zgrozo!). W związku z tym prędzej czy później (a raczej prędzej) trzeba pomyśleć o związanych z tym zakupach. Dlatego też dzisiaj wrzucam wzmiankę na dwóch promocjach, które wychodzą nam niejako naprzeciw.

 

Rozwijaj swoje pasje w szkole

 

Jest to akcja skierowana do nowych i obecnych klientów Citibanku. Aby z niej skorzystać trzeba dokonać do 30/09/22 zakupów u wybranych partnerów programu Bezcenne Chwile. Są nimi:

 

  • Empik (empik.com)
  • Smyk (smyk.com)
  • RTV EURO AGD (euro.com.pl)
  • Intersport (intersport.pl)


Jeżeli przy użyciu karty płatniczej Citibank zrobimy zakupy na min. 100 zł w jednym z tych sklepów, to otrzymamy nagrodę w formie 5.000 punktów programu Bezcenne Chwile. Zaś jeśli będą to dwa sklepy (min. 100 zł w każdym) to 10.000 punktów. Punkty zostaną przekazane w ciągu 31 dni i będą ważne przez 2 miesiące. Będzie można je wymienić na nagrody np. vouchery zakupowe o wartości 100 zł (tak więc 50 % wydatków wróci do nas). Warto zaznaczyć, iż pula nagród wynosi 8.920 sztuk. Co prawda promocja trwa od 19/08/22, ale warto wziąć po uwagę powyższe ograniczenie.

Jeżeli ktoś nie ma konta w Citibank to może zdobyć 450 zł za konto osobiste i aż 600 zł za kartę kredytową. W tym celu wystarczy skorzystać z poniższych linków:

Przejdź na stronę promocji i zdobądź 450 zł za konto osobiste.

Przejdź na stronę promocji i zdobądź 600 za kartę kredytową. 

Regulamin promocji.


Witaj szkoło z kartą kredytową


To z kolei promocja jaką zaserwował nam Santander Bank Polska. Aby z niej skorzystać trzeba płacić karta kredytowymi banku w salonach Empik lub na empik.com. Za zakupu na łączną kwotę min. 500 zł otrzymamy 5 % zwrotu. Maksymalnie można zyskać 50 zł. Nagroda zostanie przekazana na rachunek karty do 31/10/22. Promocja trwa od 22/08/22 do 5/09/22.

Współpracę z bankiem najlepiej zacząć od założenia konta. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze konta w Santander Bank Polska to może zyskać wraz z moim kodem polecenia UF2EBX aż 480 zł.

Przejdź na stronę promocji i zdobądź 480 zł za konto osobiste.

Regulamin promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz