niedziela, 23 czerwca 2019

Voucher 50 zł na zakupy w prezencie

Nie minęły jeszcze dwa tygodnie od promocyjnej oferty Alior Bank, a stała się ona jeszcze lepsza. Otóż, od 18/06/19 udział w Programie Mastercard Priceless Specials jest bezwarunkowo darmowy. Innymi słowy to nie jest już przywilej w ramach wyboru korzyści (co z kolei powoduje, iż można dzięki temu wybrać bez kosztowo inną korzyść). Osoby, które dotychczas korzystały z tej opcji mogą dezaktywować swoją korzyść i bezpłatnie zarejestrować się w programie. Muszę to czym prędzej sam zrobić przy okazji wybierając w zamian inną korzyść. Inni mają jeszcze lepiej. Ci inni to osoby, które do tej pory (tj. przed 01/06/19) tam się nie zarejestrowały. Jeżeli należysz do tego grona, to teraz Alior Bank za rejestrację w Programie Mastercard Priceless Specials i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych nagrodzi Cię 3.400 punktami powitalnymi co przekłada się na voucher 50 zł m.in. do Circle K, empik.com czy Decathlon.

O programie

Program Mastercard Priceless Specials to program skierowany do użytkowników kart płatniczych z logo Mastercard. Aby do niego przystąpić należy zarejestrować się za pośrednictwem bankowości internetowej lub w placówce banku. Udział w programie polega na gromadzeniu punktów poprzez płatności u ponad 70 partnerów. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów można je wymienić na nagrodę z katalogu:
  • Bony umożliwiające tańsze zakupy np. paliwa czy też biletów do kina
  • Podróże: wycieczki, bilety lotnicze
  • Artykułu sportowe
  • Bilety do kina
  • Akcesoria kuchenne
  • Zabawki
  • I wiele innych…

O promocji

Promocja trwa od 01/06/19 do 30/11/19 lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 6.000 sztuk. W tym czasie należy przystąpić do programu poprzez rejestrację swojej karty debetowej bądź kredytowej. Od momentu przystąpienia do programu (na adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie udziału) w ciągu 30 dni kalendarzowych konieczne jest wykonanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu wspomnianej karty.  Jeden uczestnik może otrzymać w promocji nie więcej niż jedną nagrodę. Nagroda w postaci 3.400 punktów powitalnych zostanie przyznana w ciągu 5 dni roboczych od dnia zrealizowania warunków promocji i będzie ważna przez 4 miesiące. Warto więc obie promocje (tj. z założeniem konta i rejestracją karty) połączyć i zoptymalizować swój zysk.

Regulamin programu.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz