piątek, 21 czerwca 2019

A może by tak 600+?

Bank Millennium to nie tylko świetna oferta dla nowych klientów, ale również obecni posiadacze rachunków mogą otrzymać swój kawałek "tortu". Wiąże się to z założeniem konta dla dziecka i spełnieniem prostych warunków, wskutek czego bank nagrodzi nas premią w wysokości 100 zł.

O promocji

W promocji udział może wziąć osoba, która jest posiadaczem lub współposiadaczem Konta 360º. Aby z niej skorzystać należy do 26/07/19 otworzyć za pośrednictwem bankowości internetowej Konto 360º Junior dla swojego małoletniego dziecka. Oczywiście wymaga jest przy tym akceptacja regulaminu niniejszej promocji. Finalizacja umowy odbywa się za pośrednictwem sms - cała operacja zakładania konta zajęła mi niecałe 3 minuty. Po założeniu rachunku konieczne jest spełnienie poniższych warunków:
- zasilenie kwotą co najmniej 100 zł nowo otwartego Konta 360º Junior do 31/10/19 (trzeba tutaj zaznaczyć, iż przelew nie powinien pochodzić od konta rodzica w Banku Millennium);
- wykonanie minimum 1 transakcji kartą debetową wydaną do Konta 360º Junior lub BLIKiem do 31/10/19 (ten warunek dotyczy jedynie osób powyżej 13 roku życia);
- złożenie za pośrednictwem bankowości internetowej wniosku o świadczenie "Rodzina 500+" do 31/08/19 i wpływ przynajmniej jednego takiego świadczenia na Konto 360º (a więc rodzica) do 31/10/19. Za spełnienie warunków promocji zostanie wypłacony bonus do 30/11/19. Pula promocyjnych wniosków jest ograniczona do 5.000 szt., zaś informację o jej wyczerpaniu bank umieści na swojej stronie. Póki co takiej informacji tam nie ma, więc każdy ma pewność udziału w akcji.

Warunki bezpłatności Konta 360º Junior

Konto jest całkowicie bezpłatne. Koszt miesięczny karty to 4 zł, lecz można go uniknąć poprzez wykonanie minimum 1 transakcji bezgotówkowej (dotyczy jedynie osób powyżej 13 roku życia dla których jest wydawana karta).


Program poleceń

W ofercie banku również mogą odnaleźć się powracający klienci tj. osoby, które nie posiadały konta w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy i nigdy wcześniej go nie założyły w ramach programu poleceń. W celu skorzystania z promocji niezbędny jest kod polecenia otrzymany od aktualnego posiadacza konta. Zachęcam do użycia kodu od kogoś z rodziny bądź znajomych. Jeżeli jednak ktoś nie ma takiej możliwości to chętnie udostępnię swój (w tym celu proszę o kontakt za pośrednictwem e-maila). Podczas wnioskowania o konto w placówce, drogą telefoniczną lub internetową, niezbędne jest wyrażenie zgody na otrzymanie informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość, zaakceptowania regulaminu promocji i upoważnienie bank do przekazywania obecnemu klientowi informacji o dokonanych przez bank i zaproszonego czynnościach bankowych. Po sfinalizowaniu umowy konieczne jest aktywne korzystanie z konta tj. w ciągu 30 dni należy wykonać bezgotówkowe transakcje w punktach handlowo-usługowych lub przez internet na łączną kwotę minimum 360 zł. Po spełnieniu tychże warunków obecny i nowy klient nabywają prawo do nagrody, którą każdy z nich może wybrać spośród:
- 4 kody, które można wymienić na bilety na kina sieci Multikino (2D) lub Helios (2D/3D);
- e-karta prezentowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.empik.com;
- karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.zalando.pl;
- premia w wysokości 10 % płatności za zakupy dokonywane kartą debetową lub BLIKiem w ciągu 3 miesięcy (maksymalnie 30 zł miesięcznie);
- lokata oprocentowana 4 % w skali roku do kwoty 15.000 zł na 3 miesiące.
Wyboru nagrody można dokonać w bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnej, w placówce banku czy za pośrednictwem Centrum Obsługi Telefonicznej. Dla "całkowicie" nowych klientów polecam jednak ofertę z premią na start, jednak dla tych z niej "wykluczonych" skorzystanie z programu poleceń jest warte rozważenia. Spośród nagród najlepszą opcją dla mnie jest zwrot za płatności, ale na szczęście każdy może dokonać wyboru według własnych potrzeb i upodobań. Konto w obecnej (już czwartej) edycji programu można otworzyć do 03/10/19.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz