poniedziałek, 17 czerwca 2019

300 zł z plusem

Swoje pierwsze konto bankowe założyłem "wieki temu". Było w w BIG Banku Gdańskim. I mam je do dzisiaj. Co prawda to dawno już nie jest BIG Bank Gdański, ale Bank Millennium. Niemniej świadczy to o zadowoleniu klienta i jakości usług, które na przestrzeni lat są ciągle na wysokim poziomie.  Dlatego pytany w jakim banku warto założyć konto jednym tchem wymieniam kilka instytucji, wśród których zawsze jest Bank Millennium. Tak się składa, iż właśnie w tym banku ruszyła promocja z rekordową premią dla nowych klientów. Składa się niejako z dwóch części, których omówienie znajdziecie poniżej (niespełnienie jednej z nich nie wyklucza nagrody z drugiej).

200 zł dla Ciebie

Skorzystać z niej może może osoba, która nie jest klientem banku, nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt oraz nie brała udziału w żadnej promocji Konta 360⁰ "na start" w przeszłości. I to jest najtrudniejszy warunek tej promocji:). Bo dalej już będzie łatwiej tj. do 26/07/19 należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 31/07/19 za pośrednictwem kuriera lub w placówce zawrzeć umowę. Niezbędne są zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych banku i podmiotów współpracujących. W dalszej kolejności, do 31/10/19 jest wymagana aktywacja aplikacji mobilnej. Należy również spełnić warunek "darmowości" konta od sierpnia do października 2019 r. Aby ten warunek spełnić wymagany jest wpływ min. 1.000 zł (może być przelew z własnego konta w innym banku) oraz wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Dwustu złotowa premia zostanie wypłacona do 30/11/19.

100 zł dla Twojego dziecka

Druga część promocji polega na otwarciu Konta 360⁰ Junior i złożenie wniosku o świadczenie Rodzina 500+ poprzez bankowość elektroniczną Millenet. Należy to zrobić do 31/08/19. Kolejną datą jest 31/10/19, bowiem do tego czasu musi wpłynąć przynajmniej jedno świadczenie z rządowego programu oraz wpływ zewnętrzny (tj. przelew spoza banku Millennium) na konto w kwocie min. 100 zł. Zaś jeżeli dziecko to osoba powyżej 13 roku życia to należy jeszcze wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem. Wypłata tej część premii również nastąpi do 30/11/19.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu wpływ min. 1.000 zł i jedną płatność kartą bądź BLIKiem (co też pozwala nam w części spełnić warunki promocji).
 
Wartość dodana

Oprócz gwarantowanych premii Bank Millennium to przede wszystkim dobra oferta dla oszczędzających (konto oszczędnościowe Profit o oprocentowaniu 2,7 % w skali roku dla kwoty do 100.000 zł, IKE w formie lokaty z oprocentowaniem 3 % co jest odpowiednikiem około 3,7 % na zwykłej lokacie, lokata urodzinowa o oprocentowaniu 3 % w skali roku do 10.000 zł), kary kredytowe ze zwrotem 5 % za płatności w wybranych punktach handlowych, darmowy limit w koncie (7 dni w miesiącu), praktyczne funkcje w aplikacji mobilnej i proklienckie podejście.

Więc jeżeli nie jesteś jeszcze klientem tego banku to najwyższy czas to zmienić. Będzie łatwo, szybko i przyjemnie:)

P.S. Pula promocyjnych wniosków jest ograniczona i wynosi 15.000 szt., więc warto nie zwlekać z decyzją do ostatniej chwili. W momencie wyczerpania puli pojawi się stosowna notatka na stronie promocji.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz