piątek, 6 sierpnia 2021

400 zł na zakupy za założenie karty kredytowej Citibanku

Ruszyła kolejna edycja promocji Citibanku z kartą kredytową Citi Simplicity. Do zdobycia jest voucher Allegro o wysokości 400 zł.

Okres promocji

Oferta obowiązuje od 3/08/21 do 7/09/21.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia  2020 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów jak np. konta osobistego nie wyklucza z oferty.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Wymagane będzie wyrażenie zgód na kontakt telefoniczny i elektroniczny na przesyłanie oraz prezentowanie informacji handlowych. Trzeba będzie również udokumentować swoje dochody (wystarczy wyciąg z konta w innym banku), bowiem tylko taki wybór karty (z udokumentowaniem dochodów) kwalifikuje do promocji. Można to zrobić w ciągu 10 dni od złożenia wniosku na dedykowanej stronie internetowej.

Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest aktywowanie karty poprzez bankowość mobilną Citi Mobile (a nie przez "tradycyjną" bankowość elektroniczną) oraz:
  • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się do bankowości mobilnej;
  • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy dokonania transakcji kartą o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1.000 PLN. 

Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności (ich ilość nie ma tutaj znaczenia) w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagroda

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma kartę podarunkową na zakupy na platformie Allegro o wartości 400 zł. Informacja o zdobyciu nagrody zostanie przesłana na naszą skrzynkę w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Zaś w ciągu kolejnych 60 dni pojawi się tam sama nagroda. Tak więc dokładna data otrzymania nagrody zależy w głównej mierze od nas samych tj. jak szybko uda nam się zrealizować wymogi stawiane przez organizatora. Termin ważności karty podarunkowej będzie wynosił 12 miesięcy i będzie można ją wykorzystać jednorazowo (a więc w rachubę wchodzą większe zakupy).

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj.

  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.

Jak zawsze trzeba tutaj podkreślić, iż  w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 12 zł. Aby jej uniknąć należy w okresie rozliczeniowym wykonać transakcje na łączną kwotę min. 1.000 zł. Ale tutaj jest miła niespodzianka dla uczestników promocji tj. uczestnicy promocji otrzymają zwrot opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy pod warunkiem, iż będą wykonywali transakcję kartą na min. 300 zł w danym okresie rozliczeniowym. To jest już duża różnica na plus (700 zł mniej do wydania) w wymogach spełnienie bezpłatności karty. Niemniej trzeba przy tym pamiętać o regularnym spłacaniu zadłużenia. Istotne jest także unikanie nadpłacania długu. Inaczej będzie to generowało niepotrzebne koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wyłączyć i jedynie kontrować swoje wydatki. Oczywiście po odebraniu nagrody można zrezygnować z karty, ale wtedy też zazwyczaj Citibank ma specjalną ofertę utrzymaniową:). A to może być dodatkowy zarobek.

Podsumowanie

 

To już VI edycja bardzo udanej promocji Citi. Jak widać cieszy się sporą popularnością, gdyż warunki do zdobycia 400 zł nie są zbyt trudne.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz