czwartek, 5 sierpnia 2021

350 zł od Santander Bank Polska za założenie konta z polecenia

 

Santander Bank Polska ruszył z nową promocją konta osobistego. Można tutaj łatwo zarobić 300 zł, ale na tym bonusy nie kończą się.

Okres promocji

Promocja trwa od 1/08/21 do 31/08/21

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w Santander Bank Polska od 1/08/20 do dnia skorzystania z promocji. Posiadanie innego z produktów jak np. karta kredytowa nie wyklucza z akcji. 
 
Jednakże dodatkowym warunkiem jest nie posiadanie konta osobistego w Santander Bank Polska otwartego w jakiejkolwiek promocji z premią od 1/04/19.

Podsumowując są dwie różna daty dla byłych klientów banku - osobna dla tych, którzy wcześniej korzystali z jakiejkolwiek promocji związanej z otwarciem konta, zaś inna dla wszystkich pozostałych.

Oczywiście dla zupełnie nowego klienta nie mają one żadnego znaczenia.

Warunki uczestnictwa

Jeżeli chcemy skorzystać z promocji to w pierwszym kroku należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę.  Karta płatnicza nie jest wymagana, lecz znacznie ułatwi realizację warunków promocji.  Konieczne jest przy tym:

 • przekazanie numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail w celach kontaktowych;
 • zgoda na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych;
 • zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym;
 • zgoda na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Umowę powinniśmy zawrzeć do 15/09/21.
 
Po przejściu tego procesu należy w każdym z trzech kolejnych miesięcy (czyli we wrześniu, październiku i listopadzie) po otwarciu konta:

 • zapewnić wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1.000 zł (może być przelew z naszego konta w innym banku);
 • wykonać min. 1 płatność bezgotówkową (kartą lub BLIKiem w sklepie stacjonarnym bądź w internecie) na min 10 zł;
 • zalogować się min. raz do aplikacji Santander Mobile.
 
Nagroda w promocji, w wysokości 250 zł, zostanie przelana na nasz rachunek bankowy do 31/01/22.
 
Program poleceń

Aby uzyskać dodatkowe 50 zł koniecznie trzeba opisywaną wyżej promocję połączyć z programem poleceń. W tym przypadku promocja również wymaga braku posiadania konta osobistego dla celów prywatnych w Santander Bank Polska, tyle że od 1/05/20. Jeżeli te warunki spełniamy to należy w trakcie wnioskowania o konto (a dokładnie w trakcie wyboru karty) podać kod polecający obecnego klienta banku. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to będę wdzięczny za skorzystanie z mojego - 1000491741.  Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną jak również wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (w celu rozliczenia nagrody). Po podpisaniu umowy wystarczy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Istotne jest to, iż chociaż jedna transakcja musi być wykonana tutaj za pomocą BLIKa (reszta może być kartą lub w dalszym ciągu BLKiem). Nagroda w wysokości 50 zł zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Polecający może otrzymać w ten sposób 500 zł, a więc bank wynagrodzi 10 poleceń. Polecany otrzyma swoją premię niezależnie od ilości wykonanych poleceń przez polecającego. Obecna edycja programu poleceń trwa do 30/09/21.
 

50 zł za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile


Aby skorzystać z tej promocji należy naszą nowo wydaną kartę Mastercard zarejestrować w programie Bezcenne Chwile. Następnie w ciągu 30 dni trzeba wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 50 zł. Za to otrzymamy 4.000 punktów w programie Bezcenne Chwile (w ciągu 60 dni od spełnienia warunków), które to można zamienić na nagrodę o wartości 50 zł (może nią być voucher do wybranego sklepu).  Warto się spieszyć, gdyż organizator promocji przewidział ograniczoną pulę nagród (66.000 szt.).
 
 
Wartość dodana

Wartość dodana to oprócz wspominanych promocji  to przede wszystkim:
 
 • Moneyback w wysokości 1 % od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. W celu ich aktywacji należy zgłosić obraz faktury na dane posiadacza konta, poczekać na zaakceptowanie (zazwyczaj na drugi dzień) i przelać należność z konta. Nic to nie kosztuje, a rachunki każdy z nas musi opłacać. Promocja jest bezterminowa, a zwrot następuje w kolejnym miesiącu. W ten sposób można zyskać aż 300 zł rocznie, choć pewnie w zdecydowanej większości ta kwota w rzeczywistości będzie mniejsza. W moim przypadku to zazwyczaj klika dodatkowych złotych w miesiącu, ale jakoś lżej na sercu robiąc przelewy płatności.
 • Bezpłatne przelewy natychmiastowe - to duży atut Konto Jakie Chcę. Oznacza, iż wysyłając pieniądze w taki sposób przelew na konto w innym banku zostanie zrealizowany w dosłownie klika minut. I to wszystko bezpłatnie i bez limitu.
 • 1 % na mobilnej lokacie dla kwoty od 1.000 zł do 20.000 zł. Okres depozytu trwa 4 miesiące. Zawsze to coś biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku depozytów bankowych. Lokatę można założyć tylko raz, ale za to w dowolnym momencie.

Warunki bezpłatności konta
 
Posiadanie Kota Jakie Chcę wiąże się z opłatą 6 zł miesięcznie, zaś karta to dodatkowe 8 zł. Jednakże zapewnienie wpływu na min. 500 zł  oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu zwalnia z powyższych opłat. Oczywiście, przy realizowaniu warunków promocji, warunki bezpłatności spełnimy niejako z automatu. Osoby do 26 roku za konto nic nie płacą, a opłatę za kartę niweluje jedna płatność w miesiącu. W przypadku bankomatów to najlepiej korzystać z urządzeń własnych banku. Wówczas nie ma żadnych kosztów. W innych przypadku jest pobierana opłata w wysokości 5 zł od transakcji. No chyba, iż ktoś ma poniżej 26 lat. Wtedy korzystanie ze wszystkich maszyn w kraju jest darmowe.

Podsumowanie


Już w opisie pierwszej promocji tego banku na niniejszym blogu zaznaczyłem, iż warto się związać z tym bankiem. Na początku jest premia za założenie. Później można coś zyskiwać na poleceniach i opłacaniu domowych rachunków. A czasem można coś zyskać w promocjach kredytowych (jak wiadomo dla obecnego klienta są one trochę prostsze) czy innych akcjach banku. Aktualnie można otrzymać zwrot za dwa przejazdy autostradą z Autopay w aplikacji Santander (A1 Gdańsk-Toruń lub A4 Kraków-Katowice). Oferta jest ważna do 31 sierpnia, więc kto założy tutaj konto i planuje podróż to jeszcze zgarnie kilka dodatkowych złotych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz