środa, 4 sierpnia 2021

500 zł za założenie konta w CA

W nowej odsłonie promocji Credit Agricole do zdobycia jest atrakcyjne 500 zł. Warunkiem jest założenie konta, zapewnienie wpływu i dokonanie płatności kartą lub BLIKiem.

Okres promocji

Promocja trwa od 1/08/21 do 31/08/21.

Adresaci promocji

Z akcji może skorzystać nowy klient banku. Nowy klient według Credit Agricole to osoba, która nie posiadała tam żadnego konta od 1/04/18.
 
Warunki uczestnictwa

W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o konto, a następnie podpisać umowę z bankiem.
 
Aby zdobyć pierwszą premię w wysokości 50 zł należy do końca kalendarzowego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływy na konto min. 300 zł. Nie mogą one pochodzić z konta, którego jesteśmy posiadaczem, współposiadaczem lub pełnimy wobec niego rolę pełnomocnika. Więc najprościej to zrealizować za pomocą przelewu od pracodawcy lub członka rodziny. Premia będzie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

Druga premia jest związana ze zwrotem naszych wydatków przy pomocy karty bądź BLIKa. Każda tego typu transakcja będzie wiązała się ze zwrotem w postaci 3 % wartości. Aby uzyskać pełną pulę 450 zł należy dokonywać miesięcznie min. 10 płatności przez 18 miesięcy. Wówczas maksymalna miesięczna premia wyniesie 25 zł, a jej zdobycia wiąże się (oprócz wykonania 10 transakcji) z wydaniem ok. 834 zł. Warto odnotować, iż jest też opcja premii 50 zł (okres trwania 6 miesięcy, maksymalna miesięczna premia to 8,35 zł i wymaganie jest min. 3 płatności w miesiącu) i 150 zł   (okres trwania 12 miesięcy, maksymalna miesięczna premia to 12,50 zł i wymaganie jest min. 5 płatności w miesiącu), jednakże najbardziej korzystna jest pierwsza opisana opcja. I warto właśnie w nią celować. Należy też podkreślić, iż bank wykluczył wszelkiego typu ułatwiacze obrotu kartą. Niemniej wszystkie zwykłe płatności w sklepach czy internecie będą premiowane. Premia za płatności będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki. Pierwszym miesiącem obowiązywania tej części promocji jest pierwszy miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu otwarcia konta.

Wartość dodana
 
Jeżeli ktoś ma przy okazji trochę wolnych środków finansowych to może skorzystać z promocji konta oszczędnościowego. Jego oprocentowanie to 1,5 % w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Obecnie trudno takiego szukać w bankach. Aby z niego skorzystać wystarczy po założeniu konta uruchomić Rachunek Oszczędzam i wpłacić tam swoje środki. Oprocentowanie specjalne obowiązuje przez 3 miesiące od otwarcia konta. Po owych 3 miesiącach można je przenieść do innej instytucji lub też zainwestować w inny sposób.
 
 
Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 7 zł miesięcznie, zaś posiadanie karty wiąże się z opłatą w wysokości 9 zł. Jednakże można się ich w łatwy sposób pozbyć poprzez wpływ 1.000 zł i wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą lub BLIK.


Podsumowanie


Tak jak podkreślałem w poprzedniej edycji dla mnie to dobra oferta. Co prawda, aby zdobyć całą premię trzeba się trochę nagimnastykować, ale za to otrzymujemy fajne konto osobiste i oszczędnościowym. A w razie rezygnacji z niego (po okresie promocji) można otrzymać fajną ofertę utrzymaniową (bonus za rezygnację z zamknięcia konta). Ja właśnie z takiej korzystam:)

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz