wtorek, 6 sierpnia 2019

150 zł w promocji Alior Bank i Super Express

Wystartowała kolejna promocja Alior Bank. Tym razem partnerem jest Super Express. Wysokość nagrody to ponownie 150 zł, ale jest też konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Kto nie ma jeszcze tam konta może skorzystać, tym bardziej iż warunki do zdobycia nagrody są banalnie proste.

Okres promocji

Promocja trwa od 1/08/19 do 31/08/19.

Adresaci promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 31/07/19 nie posiadały żadnego rachunku oraz Karty Kibica Alior Bank.

Warunki uczestnictwa

W celu zdobycia 150 zł należy zarejestrować się na stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową z wygenerowanego linku. Po finalizacji umowy (należy ją zawrzeć w ciągu 30 dni od przesłania wniosku) w ciągu 60 dni konieczne jest spełnienie następujących warunków:
  • aktywacja aplikacji mobilnej Alior Bank;
  • wybór minimum jeden korzyści do konta (ze swojej strony rekomenduje dwie korzyści, bo tyle jest darmowych);
  • wpływ na konto na łączną sumę min. 1.000 zł (ze swojej strony rekomenduję jednorazowy miesięczny wpływ w wysokości 1.500 zł, gdyż zwolni on nas z opłaty za prowadzenie konta);
  • wykonanie co najmniej trzech płatności bezgotówkowych (ze swojej strony rekomenduję miesięczny obrót kartą na kwotę minimum 300 zł, gdyż zwolni od nas z opłaty za kartę).
O przyznaniu nagrody organizator powiadomi nas do 12/12/19, po tym w ciągu 5 dni roboczych należy uzupełnić dane do przelewu, zaś sam przelew trafi na nasze konto w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia.

Konkurs

Dla uczestników promocji został przewidziany konkurs, w którym można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody takie jak iPhone XS MAX 64 GB (o wartości 6765 zł) oraz e-kody do sieci Biedronka. Zadanie konkursowe polega na odpowiedzi na pytanie: "Jakie cechy powinno mieć Twoje Konto Jakże Osobiste?". Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie promocji dn. 12/12/19, a dodatkowo laureaci zostaną powiadomieni mailowo. Życzę połamania pióra, a właściwe klawiatury:)

Odnośnie cech konta i związanych z nim korzyści odsyłam do mojego poprzedniego wpisu.

Podsumowanie

Warunki promocji są najprostsze z możliwych, więc nawet nie pokrywają się z warunkami bezpłatności konta (bo one są już nieco trudniejsze). Dodatkowo zysk można zwiększyć dzięki udziale w konkursie. A później pozostaje korzystać z wachlarzu korzyści jakie oferuje to konto.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz