wtorek, 26 listopada 2019

30 zł za rejestrację w Moje Usługi

Każdy musi płacić rachunki. I jest to zazwyczaj przykry obowiązek. A jeszcze smutniej robi się jak zsumujemy te wszystkie opłaty. No cóż, czasem life is brutal. Dlatego też chciałbym przedstawić Wam promocję w ramach której za rejestrację i opłacenie rachunku otrzymamy zwrot w wysokości 30 zł. Niby niewiele, ale jeżeli połączy się to z programem poleceń to kwota wzrasta do 330 zł!
 

Okres promocji

Promocja trwa od 14/11/19 do odwołania.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem platformy Moje Usługi. Nowy Klient to, zgodnie z regulaminem, osoba, która nie była użytkownikiem wspomnianej wyżej platformy 1 miesiąc przed przystąpieniem do promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy rejestrować się na stronie Moje Usługi. Trzeba podać tam jedynie swoje imię i nazwisko, mail i ustalone hasło. Nie należy zapomnieć o kodzie polecenia. Będzie mi bardzo miło, jeżeli wykorzystacie mój: B3Z9-K3G3. Po pozytywnej weryfikacji adresu e-mail można już w pełni korzystać z panelu, w tym polecać go swoim znajomym za pośrednictwem programu poleceń.

Nagroda 

Tytułowa nagroda czyli 30 zł zostanie nam przekazane w postaci transakcji bezgotówkowej nie później niż 3 dni robocze po dokonaniu pierwszej opłaty za rachunek zaciągnięty z systemu ebok naszego operatora (w tym celu należy przekazać niezbędne dane dostępowe do niego). Oznacza to, iż zasili ona źródło płatności, z którego była realizowana transakcja. Podobnie wygląda sprawa z poleceniem - obie strony otrzymają premię w wysokości 30 zł po zrealizowaniu pierwszej płatności przez poleconego. W ten sposób można zyskać w sumie 330 zł.

Moje Usługi 

Moje usługi to stosunkowo nowy panel, za którym stoi grupa ING. I to w zasadzie jest wystarczająca rekomendacja. Płatności można dokonywać za pośrednictwem karty, BLIK-a oraz PayByLink. Aby dokonać samej płatności należy wprowadzić danego dostawcę. Można to zrobić ręcznie za pomocą funkcji "Dodaj pojedynczą opłatę" lub też poprzez wybór jednego z sugerowanych usługodawców, którego system jest kompatybilny z platformą Moje Usługi.

Jak jest jest z opłatami? Korzystanie z serwisu jest darmowe, a jedyna opłata występuje przy wykonaniu płatności (max. 0,89 zł). Owa opłata dotyczy zlecenia przelewu, a w jego obrębie można dodać kilka płatności.

Podsumowanie

Wygląda na to, iż mamy nowego, a przy tym silnego gracza w dokonywaniu opłat za rachunki przez internet. Solidna firma, niskie opłaty i program poleceń to oferta obok, której trudno przejść obojętnie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz