wtorek, 26 listopada 2019

Darmowa pożyczka z bonusem 50 zł

Jak najtaniej pożyczyć pieniądze
Darmowa pożyczka ciągle w grze! Po świetnej promocji Net Credit i Blue Services nadszedł czas na kolejną tego typu akcję. Tym razem "dobroczyńcą" jest serwis pożyczkowy Szybka Gotówka, a zysk w tej promocji to darmowe pieniądze na okres do 61 dni i dodatkowy bonus w wysokości 50 zł.   


Okres promocji

Promocja trwa od 26/11/19 do 01/12/19.

Adresaci promocji

Z promocji może skorzystać osoba fizyczna, która nie zawierała umowy pożyczki w serwisie pożyczkowym www.szybkagotowka.pl.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o udzielenie pożyczki. Ważne, aby kwota pożyczki nie była większa niż 6.000 zł, a okres spłaty trwał do 61 dni. Umowę pożyczki poprzez przelew weryfikacyjny należy zawrzeć do 01/12/19 akceptując przy tym regulamin i wyrażając niezbędne zgody marketingowe.

Bonus w kwocie 50 zł zostanie przelany na konto pożyczkobiorcy już w ciągu 3 dni od udzielenia pożyczki.

Plusy i minusy

Nie będę tutaj oryginalny i właściwe powtórzę to na co zwróciłem uwagę przy poprzednim tego typu wpisie. Do plusów należy przede wszystkim to, iż zrealizowanie warunków promocji nie wymaga od nas żadnego wkładu finansowego jak i pozwala na zdobycie nagrody bez jakichkolwiek kosztów. Należy tylko pamiętać o terminie spłaty i w żadnym wypadku go nie przekroczyć (ale można też to zrobić wcześniej niż podana ilość dni w umowie). I to w zasadzie jest głównym minusem tej akcji, choć może to za duże słowo w tym przypadku. Swój zysk można jeszcze trochę zwiększyć przy przetrzymaniu kwoty na dobrym koncie oszczędnościowym. Niemniej każdy decyzję musi podjąć samodzielnie.

Regulamin promocji.

2 komentarze:

  1. czy można liczyć że promocja się powtórzy? w obecnej sytuacji w kraju interesują mnie tylko chwilówki od ręki bez żadnych zaświadczeń :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ostatnio nie widziałem ofert darmowych chwilówek z premią (ostały się jedynie takie bez premii, za to z pierwszą pożyczką bez kosztów). Zresztą też cześć banków wstrzymała promocje swoich kart kredytowych. Mam nadzieję, iż wkrótce to się zmieni.

      Usuń