środa, 13 listopada 2019

100 zł za darmową pożyczkę

Teraz będzie nietypowo. Bowiem po raz pierwszy na blogu zagości firma udzielająca pożyczek zwanych popularnie chwilówkami. Lecz powód nie jest byle jaki. Otóż można na tym zyskać 100 zł i za darmo dysponować nawet 3.000 zł przez miesiąc. Jest wynik promocji pt. "Blue Bonus II", który wspólnie organizuje Blue Services (popularny pośrednik w płatnościach) i Net Credit (firma pożyczkowa).


Okres promocji

Promocja trwa od 08/11/19 do 11/12/19.

Adresaci promocji

Uczestnikami promocji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie i posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Z akcji wykluczeni są wszyscy, którzy wcześniej już zawali umowę pożyczki z Net Credit.

Warunki uczestnictwa

Warunki uczestnictwa są banalnie proste. W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, wyrażając przy tym wszystkie zgody. Następnie należy zawnioskować o darmową pożyczkę do 3.000 zł w firmie Net Credit (za pośrednictwem linka aktywacyjnego, który zostanie do nas przesłany po wstępnej rejestracji) i po jej udzieleniu zdalnie podpisać umowę. Kwota końcowej pożyczki nie jest ważna, byle była nie większa niż wspominane 3.000 zł. Koniecznym warunkiem otrzymania premii jest utrzymanie wyżej wymienionej pożyczki przez co najmniej 14 dni (tj. niespłacenie jej wcześniej lub odstąpienie od umowy).

Bonus w wysokości 100 zł zostanie przelany na wskazany w formularzu rachunek bankowy uczestnika. Jego realizacja nastąpi w ciągu 14 dni od potwierdzenia zrealizowania warunków promocji (co w praktyce będzie oznaczało niecały miesiąc od rozpoczęcia udziału w akcji).

Plusy i minusy

Z uwagi na to, iż jest to nietypowa dla tego bloga promocja chciałbym wspomnieć w kliku słowach o występujących tutaj wadach i zaletach. Do plusów należy przede wszystkim to, iż zrealizowanie warunków promocji nie wymaga od nas żadnego wkładu finansowego jak i pozwala na zdobycie nagrody bez jakichkolwiek kosztów. Należy tylko pamiętać o terminie spłaty (nie za wcześnie, ale również nie za późno) i bezwzględnie się go trzymać. I to w zasadzie jest głównym minusem tej akcji. Swój zysk można jeszcze trochę zwiększyć przy przetrzymaniu kwoty na dobrym koncie oszczędnościowym. Niemniej każdy decyzję musi podjąć samodzielnie.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz