piątek, 15 listopada 2019

400 zł premii od BNP Paribas

Trudno nadążyć z tym promocjami BNP Paribas. Czasem mam wrażenie, iż na tym polu bank konkuruje sam ze sobą: która akcja odniesie większy sukces? Tym razem mamy promocje pt. "Konto z Zyskiem". A ten zysk to aż 400 zł w gotówce! To już całkiem sympatyczna kwota. Jak ją zdobyć?


Okres promocji

Akcja trwa od 15/11/19 do wyczerpania puli 4.500 szt. promocyjnych wniosków, lecz nie dłużej niż do 8/12/19.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.
 
Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy do 08/12/19 zarejestrować się na stronie promocji  (przy tym zaznaczając wszystkie zgody), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku. Czas na zawarcie umowy upływa z dniem 20/12/19.

Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł należy jeszcze w grudniu wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe za pośrednictwem karty płatniczej (stacjonarnie bądź internetowo, ale bez użycia pośredników).
Druga nagroda w wysokości 100 zł wymaga wykonania płatności kartą na łączną kwotę minimum 300 zł (stacjonarnie bądź internetowo, ale bez użycia pośredników) w styczniu 2020 r.
Kolejne 100 zł to ponownie płatności kartą na łączną kwotę minimum 300 zł (stacjonarnie bądź internetowo, ale bez użycia pośredników) i zapewnienie wpływów w wysokości min. 1.000 zł (mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku) w lutym 2020 r.
Ostania z nagród w identycznej kwocie 100 zł wymaga spełnienia tych samych warunków (czyli płatności kartą na minimum 300 zł i wpływ na konto w wysokości 1.000 zł) jak również wykonania minimum 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (np. przelew związany z uregulowaniem opłaty bądź też transfer na swoje konto w innym banku) w marcu 2020 r.

Wiadomości o przyznaniu poszczególnych nagród trafią do laureatów do 20 dnia miesiąca począwszy od stycznia 2020 r. do kwietnia 2020 r., zaś przelewy zostaną zrealizowane do końca każdego z tych miesięcy.

Uwaga: W tej promocji, aby mieć szansę na zdobycie kolejnej nagrody trzeba spełnić wszystkie warunki do otrzymania poprzedniej. Oznacza to, iż pominięcie jakiegoś z poprzednich warunków zamyka możliwość ubiegania się o kolejne premie.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł. Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów.

Podsumowanie

400 zł za darmowe konto i łatwe warunki promocji to jest już coś. Jedynie trzeba pilnować ich realizacji, ale poza tym pieniądze są na wyciągnięcie ręki.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz